Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(İbrahim Kaya) #7312

Ya bu Brett Ratner denen zibidi Yiğitcan’ın tabiriyle; “Hollywood’da s*çarak yükselmiş bir mahluk.” zaten.
Bu adamın ismini hagi projede duysam rahatsızlık duyuyorum. Bir de üstüne bu taciz skandalı eklenince Rat-Pac’ın canı cehenenneme diyesi geliyor insanın.
Umarım Brett Ratner defolup gider ve sonsuza dek Hollywood’da ismini duymayız.

(was never real) #7313

Gadot’un da bi yerleri tavan yapmış. İmzalamazsan imzalama deseler keşke.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7314

Ben Affleck’in meselesi zaten çok konuşulmadı bile, çünkü hem Ben Affleck’in rehabilitasyon zamanlarında olmuş olduğu söylenen bir olaydı, hem de seri şeklinde veya çok direkt bir cinsel taciz değildi. Daha çok “Kafası güzelken bir şeyler yapmış” şeklindeydi ki kendisi de “Böyle bir şey yaptım mı bilmiyorum ama yaptıysam özür dilerim” şeklinde bir açıklama yaptı.

En azından ben bu şekilde hatırlıyorum, yanlışım varsa düzeltirseniz müteşekkir olurum.

(Varrrrya) #7315

Öyle bir dünya yok. Hepsi postalanmalı.

(öğnkü) #7316

Sinematik evrenimde tacizci tecavüzcü istemiyorum bro.

(Mert Özden) #7317

Tüm tacizciler Hollywood’tan çıkarılsa, Hollywood diye bir şey kalmaz.

(Hakan) #7318

Sığınaklardan çıkabiliriz.

(Gizem) #7319

Güzel blöf yapmış :smiley:

(Emre) #7320

Benim bildiğin kadarıyla Affleck üzerinde 2 tane suçlama var. Biri zaten bi 10 küsur yıl önce ya canlı yayında yada kamera arkasında bildiğin röportaj sırasında bir kadının memesini ellemesi, geçtiğimiz günlerde facebook’tan özür diledi. Diğeri ise bir video kaydı, o videoda bir kızla fena cilveleşiyor, detaya girmeye gerek yok. Ona da taciz dediler ama videodaki kız açıklama yapıp o videodaki her şeyin kameraya oynandığını, tacizin vs. söz konusu olmadığını söylemişti.

ulan şu yazdıklarıma bak paparazzi gibi bir şey oldum herhalde.

(Muhsin Bayram) #7321

IMG_20170722_170019

(was never real) #7322

WB, ‘‘Gadot’a muhtacız’’ diye düşünüyorlarsa kendileri bilir… Benim yakındığın sanki olağanüstü bir oyuncuymuş gibi böyle kendi WW sıfatına oynaması… yapmacık bence

(Hakan) #7323

WW filminden önce tabiki muhtaç değillerdi fakat bu saatten sonra başka oyuncuya veremezler. Gal Gadot’un uçağı düşmez ise tabi.

(Muhsin Bayram) #7324

Kadın tescilli bir tacizcinin finanse ettiği bir filmde oynamak istemiyor. Bundan daha doğal ne olabilir yav? Kendinize gelin.

(Merve Bilgiç) #7325

Gal Gadot’un burdaki duruşunu tebrik etmek yerine ‘‘imzalamazsan imzalama’’ demelerini istemek…

(Muhsin Bayram) #7326

Konu tacizcilerden açılmışken: Superman grup editörü, hakkındaki taciz iddiaları sebebiyle açığa alınmış.

(was never real) #7327

Bana göre yapmacık olan bir duruşu niye tebrik edeyim…
Gerçek hayatta da tam bir Harika Kadın Gal Gadot bravooo tebrikleerr…

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #7328

Aslında tam da yapmacık bir şey değil. Doğru bir davranış ama şu haber sonra anlaşıldıki.

Sırf parası artsın diye söylemiş onları bu da yapmacıklık değil de iki yüzlük oluyor bence. :slight_smile:

(was never real) #7329

Bu fırsattan istifade de prim kasmış Gal hanım… Kanmamak gerek hemen her açıklamaya.

(Muhsin Bayram) #7330

Çizgi Kafe yine okuduğunu anlamadan haber yapmış. Artık şaşırmamak lazım ama neyse.

Gadot’un derdi Brett Ratner’ın kovulup kovulmaması değil. WB ile Ratner’ın RatPac şirketi arasındaki finans anlaşmasının kontrat bitiş tarihinden önce sonlandırılmasını istiyor. WB Ratner’ı kovdu ama RatPac anlaşması 2018’in yarısına kadar devam edecek ve bu sürede Wonder Woman 2’nin bütçe planı yapılacağı için RatPac devam filmine de ortak olacak.

Gadot bunu engellemek istiyor.

(Kid A) #7331

Oktay, gözünü seveyim şu yorumu nereden çıkardın ya?