Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(was never real) #7332

Gadot, Fast Furious’a da dava açsın… Rolünün tacize uğramak olduğu…

(Varrrrya) #7333

Beren Saat Twitter’a tweet atınca “haksızsın, kocanı aldattın ya dizide orospu” yazan tipler vardı, muhitte de varmış:d

(Durukan İ.) #7334

Şu taciz silsilelerinde en sevdiğim haber bu. Zamanında eski Vertigo başkanı da bu adamın bir sapık olduğu ve Vertigonun bunun gibiler yüzünden kan kaybettiğini söylemişti de kulak verilmemişti. Bu açıklamalar sırasında da bu adam terfi almış üstüne Superman kısmının başına getirilmişti…

(Muhsin Bayram) #7335

Bu adamın bugüne kadar DC bünyesinde barındırılması bile şirketin tarihine kara leke olarak geçecektir. Geç olsun güç olmasın derdim ama bu da çok geç yanı.

(Oozaru) #7336

Daha önce bu şahıs hakkında beslemeyin trolu dediğimde tepki göstermişti. Trole trol demek suç olmamalı.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #7338

O kadar yanlış, o kadar sığ,o kadar boş bir yorum ki

(was never real) #7339

Neresi yanlış?
Bugünkü tavrı o zaman nerdeydi peki? Kadına tacize karşıyım deyip sahneyi çekmek istemeseydi madem? Bugünkü DC sayesinde aldığı ünden durum müsait olacak ki feminen primi kasma derdine düşmüş. Rolü gereği rol yapıyor…

(Muhsin Bayram) #7340

Eddie Berganza’nın açığa alınmasının ardından Metal eventinin geri kalanı Nightwing editörü Rebecca Taylor tarafından yönetilecekmiş.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #7341

Sahnenin taciz ile alakası yok

Çok sığ düşünüyorsun dediğim gibi

Neyse sırf cevap hakkı doğduğu için cevap verdim,böyle düşük kaliteli bir tartışmayı uzatmak istemiyorum,git başka yerde yap trollüğünü

(was never real) #7342

ok bye… troll…

(Muhsin Bayram) #7343

Sean Bean oynadığı çoğu filmde ölüyor. Bu da demek ki adam cinayetleri destekliyor.

Yani o kadar gerizekalı bir argüman ki cevap versen zaman kaybı, vermesen olmuyor.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #7344

Taciz denilen olay tacize uğrayan kişinin isteği dışında olan bir durumdur,eğer rızası var ise taciz olmaz o,bana illa açıklattırma olayı,bi kadın gidip bilerek adamın kucağına oturuyor ise taciz olmuyor o olay

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #7346

20 karakteri geçmek için spoiler butonuna bas içindekileri sil no more 20 karakter.

(JR Ewing) #7347

Bu yöntemle boş bir entry bile atılabiliyor. :smirk:

(Gizem) #7348

Hayır boş entry’nin biraz daha farklı bir yöntemi var :smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #7349

(Burak) #7350

Matthew Vaughn’lu Man of Steel 2’yi o kadar çok bekliyorum ki. Tam o filmlik bir poster bu. 10/10.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #7351

+1

(Mert Özden) #7352

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7353