Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #7374

Bir az geç olacak ama :

Bunun bilmiyordum o zaman haklı. :slight_smile:

(fza) #7376

O kadar lafı döndü ki şunun. Bıktım artık! Yürü git, oynamazsan oynama. Adam yok sanki oynayacak. Vallahi yeter.

(Oozaru) #7377

Yine mi ayriliyormus. :smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #7378

Yok mu arkadaş Batman oynayacak bir delikanlı.

(Hakan) #7379

Armie Hammer. :sunglasses:

(öğnkü) #7380

Lantern please.

(Oozaru) #7381

Buraya yaziyorum: Flashpoint filminden sonra Batman re-cast

(Varrrrya) #7382

Neyse ya bok gibi oynuyodu ztn.

(fza) #7383

Filmin başında gözüksün Justice League aksiyonu içinde, olaylar başlayınca zaten Thomas Wayne Batman. Olaylar bitince de bir bakıyor ki Barry, o da ne???!! Bruce gençleşmiş ve hiçbir şey bilmiyor bu olaylarla ilgili, Superman hiç ölmemiş ve yüzü gülüyor, Hal Jordan takımın en baştan beri bir parçası vs vs.

(Kid A) #7384

Olacağı o değil mi zaten? Adamlar Flashpoint’i bir fırsat olarak görüyorlar ki bence de güzel bir fırsattır. Yalnız o zamana kadar çıkmış olan solo filmler için bir devamlılık sorunu oluşturabilir bu reboot şekli. O noktayı güzel bir şekilde yedirebilmeleri lazım.

(fza) #7385

O zamana kadar sadece Aquaman olsa güzel olur aslında, bir de Shazam. Flashpoint’in öncelik olması lazım vizyon takviminde. Ondan sonra asıl ilerlemeleri görmemiz lazım.

(Kid A) #7386

Flashpoint önceliğimiz demişlerdi, belki araya bir Wonder Woman girebilir ancak ben Shazam ve Aquaman’den sonraki filmin Flashpoint olacağını düşünüyorum.

Ha bu arada Harley Quinnverse’ü olaylara dahil etmiyorum.

(Muhsin Bayram) #7387

Wonder Woman, Aquaman ve Shazam büyük ihtimalle olası bir reboot’tan etkilenmeyecektir. Flashpoint’i Batman’i sıfırlamak ve Superman’e ince ayar çekmek için kullanırlar.

(Emre) #7388

4Chan’de Affleck yerine Ryan Gosling’in geleceği söylentileri dolaşıyormuş.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7389

Doğru olmamasını umut ediyorum şahsen.

(fza) #7390

Çok kötü tercih be!

(Muhsin Bayram) #7391

Ehh. 4chan arada tuttursa da genellikle bu başlıkları troller açıyor. Reddit’teki DCcomics subredditi zamanında geyik olsun diye 4chan’de “Batgirl zenci olacak!” söylentisi paylaşmıştı, gitti sonra bir sürü kişi haber yaptı.

(Kid A) #7392

4Chan’in güvenirliğinden bağımsız olarak Gosling Bruce olursa çok kötü, Dick olursa daha da kötü bir tercih olur.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #7393

Olmaz,olamaz,olmamalı

(İbrahim Kaya) #7395

DCEU dahilinde olması gerekmiyor ama Batman rolünde ilk tercihim daima Joaquin Phoenix. Onun dışında son bir kaç gündür eski Bond filmlerini izliyordum ve yaşı geçmeseymiş Pierce Brosnan’dan da harika bir Bruce Wayne olabilirmiş gerçekten.