Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(If you seek his monument look around you) #7983

İbo Wayne

(Yiğit) #7984

İlk sayının sonunda da 4 sayfa bu gibi makalelere ve 5 sayfa da siyah beyaz kapaklı Doomsday Clock teaserlarına ayrılmıştı yani bu gibi şeyleri eklemelerinin çok da sorun yarattığın sanmıyorum :smiley:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7985

Metal’de Shazam’ın rolü ne olacak sizce?

(Oozaru) #7986

Gary Frank’in Shazam mini serisinde ki çizimlerine hastayım. Keşke DC yeni bir Shazam serisi başlatsa ve Gary Frank çizse.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #7987

Bence barbatos(büyücü shazam’ın karanlık versiyonu olduğunu düşünüyorum gücünü dağatması gibi benzer özellikleri nedeniyle) büyücü shazam a ulaşmak için black adam ile anlaşmış olabilir(büyük teori)en kötü ihtimal ile süpermen’i yavaşlatır(küçük teori).Black adam ise kendi şehrinin ayakta kalması ve kendi yönetmesi karşılığında anlaşmış olabilir.Shazam ise barbatos’u öldürebilir(çok büyük teori) veya black adam’ı durdurup büyücü shazam’ı koruyabilir(küçük teori)
Kısaca herşey olabilir(barbatos batman’in çok karanlık bir versiyonu sonuçta):grinning:

(Muhsin Bayram) #7988

Well, look who’s back (Doomsday Clock #2)

(Mert Özden) #7989

Doomsday Clock #2 “on numero” olmuş. Çok tatmin edici bir sayıydı.

Yalnız Dünya’nın en zeki ikinci adamı Bruce Wayne olmasına takıldım. Bruce’tan önce Professor Ivo, Mr. Terrific gibi adamlar gelmiyor muydu? Ve Comedian nasıl hayatta :smiley: “Geçen sefer bana geldiğinde sarhoştum, şimdi senin için hazırım” demesi bana bir Oooooo çektirdi.

Gary Frank’in hala Ozymandias’ı balonsuz, portreden çizmiş bir paneli yok. Yahu profil fotosu yapacağız, sizin yüzünüze yapamıyoruz :smiley:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #7990

Barbatos’un The Forger’ın ejderhası olduğu söylendi ya.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #7991

Çok pardon o sahneyi unutmuştum.:slight_smile: Veee böylece shazam’ın kötü karşıtı olması teorisi çöpe gidiyor.:joy::joy::grin::joy:

(Mert Özden) #7992

Keşke Geekyapar, Doomsday Clock’u sayı sayı incelese.

(Emre) #7993

Belki daha önceden sorulmuştur ama Doomsday Clock okumak için Watchmen’den başka kesin okuman gerek dediğiniz çizgi roman var mı?

(Mert Özden) #7994

Geoff Johns bizzat gerek yok dedi.

(İbrahim Kaya) #7995

(•) #7996

Bunları Biliyor Musunuz Köşesi | Mert Özden aka KansasBoy’un yaklaşık bir buçuk sene önce Zack hayranı olduğunu biliyor muydunuz?

(Mert Özden) #7997

yormak

Ulan bir de karanlık film demişim yaa sjkbdnajsdnbskndasd rezillik. Cahillik işte ne yaparsınız…

(Kürşad Chieh-she-shuai) #7998

İşsizlik nelere kâdir.

(•) #7999

LEL. Evinde espri düşünüp espriyi yapmak için başlık açan adam diyor bunu :joy::joy::joy:

(Burak) #8000

Ersin’e bak Normandiya Çıkarması yaptı başlığa.

(Kürşad Chieh-she-shuai) #8001

E boşa mı gitseydi? Buna kalifiye işsizlik denir.

(Mert Özden) #8002

Bu kadar muhteşem bir video olabilir mi? Aksanları muhteşem yapmışlar :smiley: