Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Hakan) #8023

2018 de tek film gelecek olsa da yeni gelişmeler olacaktır.

(Varrrrya) #8024

Çok büyük şeyler olacakmış:)

(Burak) #8025

12 ay tutar bu haberler bizi valla hepsi süpermiş. Utanmadan Suicide Squad 2 demiş bir de, insanın suratı kızarır lan onu yazarken puhahahaha. Borsada Bitcoin takip etmek bu haberleri takip etmekten daha heyecan verici.

(y) #8026

superherolarda cıvkını cıkarmaya başladı yılda 6-7 tane geliyor her ay gelecek yakında neredeyse o yüzden dc iyi yapıyor yılda 1 tane kaliteli yapım çıkarsa yeter önemli olan hatırlanınca güzeldi diyebilmek bence aquaman için mesela 4-5 yıl sonra bile hala konuşuyor olursak başarılı olmuş olurlar.

(Mert Özden) #8027

Efsane geri dönmüş.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8028

(Mert Özden) #8029

Altın değerinde bir video buldum.

(Muhsin Bayram) #8030

It’s BENDIS time

(Hakan) #8031

(Berkan) #8032

Niye hayal kırıklığı olsun ya sjakshka herif kanser olmuyor işte.

(Mert Özden) #8033

Hayal kırıklığı yazan editör ne güzel editördür öyle. Sanırsın süper kahraman filmleri güzel filmler de, adam izlememekle bir şeyler kaçırıyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8034

Toptancılık yanlış bir şey. Süper kahraman filmleri içinde de iyi olan filmler var. Bunları eğer haberdeki gibi gerçekten kategorize ederek bir önyargıyla yaklaşıyorsa büyük hayal kırıklığı (gerçi değil, öyle karakteriyle öne çıkmış bir insan değil, geniş oyunculuk spektrumuyla öne çıkmış bir insan).

(Gizem) #8035

Bu haber de öyle yeni bir haber değil ben aylar önce başka bir yerde daha okumuştum. Kendi yaptığım işler dışında hiç izlemedim diyordu

(Mert Özden) #8036

DCEU filmlerinin hepsi kötü. MCU’da ise Winter Soldier ve Iron Man filmleri sadece vakit ayırmaya değer. Bale’in bunu demesi normal.

(Hakan) #8037

Elbette fazla garip değil fakat Batman’i üç film oynamış birinden duymak ilginç.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8038

Ağır ve saçma sapan hareketlerle hava tokatlayan ve Affleck gibi konuşup dikilmekten başka bir şey yapmayan biri süper kahraman evrenini sevmiyorsa şaşırılacak bir şey yok bence.

(Kürşad the Falcone) #8039

Yani bunların alayı dandiktir diye yaklaşmak çok doğru değil ama pek birşey de kaçırmıyor. Sonuçta Winter Soldier, First Class iyi filmler ama aman aman, kesinlikle izlenmeli bir içerik de yok şuan.

İlgisini çekmemesi pek şaşırtıcı gelmedi bana. Birçok saygın büyük oyuncu süper kahraman filmi izlemiyordur muhtemelen.

(evethearteyes) #8040

Soskdokeldlelödwpödowödowödowwşwğwşwqğq ne alaka bu ya

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8041

Adama nasıl bilenmişsem artık. Alakasız yerden saldırmışım :smiley: ıhfgoslhaghasdg
Çalışıyorum Ulen çok görme :smiley:

(Muhsin Bayram) #8042

Bale’in süper kahraman filmlerine ilgi duymaması gayet normal bir şey. Jodie Foster gibi “waaaa aksiyon filmleri sinema deneyimini öldürüyor waa” diye ağlamadığı sürece istediği filmi izleyebilir.