Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(meta) #8064

“Beyni kapatan” kibirli bir tabir. Fazlasıyla genelleyici ve dar görüşlü de bir yargı. Zamanında çizgi romanlar için de aynı kalıp kullanılıyordu.

Başlıkla ilgisi de kalmadı pek konunun. Şu son mesajlarımızı farklı bir başlığa taşıyabiliriz. @SvartirSandar @pasithea

(Mert Özden) #8065

Bir şey demiyorum. Dar görüşlü olduğunu düşünmüyorum. Filmleri izledim. Ortada ön yargı durumu da yok. Bir zamanlar çizgi romanlar için de öyle deniliyor olabilir. Kim en çok sandviç yiyecek yarışması yapılıp, Superman’in hapur hupur yemek yediği yıllara denilmişse normal.

(Why do we fall, Bruce?) #8066

Joss Whedon versiyonundan bin kat daha iyidir bence.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #8067

Şu JL animasyon ruhunu bir yakalasa DC çok güzel işler göreceğiz aslında.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8068

Aslına bakarsan bu dönemin oluşmasının nedeni zaten çizgiromanlara böyle denmesiydi. Seduction of The Innocent gibi kitaplar Gümüş Çağa yol açtı.

(Muhsin Bayram) #8069

İkisi de bok gibi. Steppenwolf’u CGI ucube yapmak kimin aklına geldiyse bir daha tasarım işleriyle uğraşmasın.

Şu karakteri CGI yapmak için hiçbir sebep yoktu.

(Why do we fall, Bruce?) #8070

Ben de böyle düşünüyorum. Ama Snyder’ınki daha iyi olduğu için öyle dedim.

(Varrrrya) #8071

Yav Joss Whedon tasarımı ne? 2 tasarım da Zack’in değil mi? Sanki baştan yaptı adam filmi.

(Mert Özden) #8072

Daha çok ikinci dünya savaşından sonra insanların halihazırda çökmüş olan psikolojisini daha çok çökertmemek için değil miydi? Ben öyle biliyordum en azından.

(Umur) #8073

Harbiden. Konsept tasarımlarından bile Snyder vs Whedon yapılıyor artık.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8074

Haklılık seviyesi %100

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8076

Aslında cüsse bu boynuzlu maske bu tamam. Ama sadece yüz kısmında bir insan şeklinde form görmeliydik. Yani bu olmalıydı ama kertenkele olmamalıydı.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8078

Aslına bakarsan olayların birden fazla nedeni var ama bahsettiğin nedenden çok çizgiromanların en büyük gelir kaynağı askerlerin ve savaşın bitmesiyle çizgiromanların satabilmek için farklı yöntemlere başvurmasından kaynaklanıyor bu olaylar biraz da.

Öğretmenler ve Frederic Wertham gibileri, çizgiromanların:

, aptallaştıran, şiddet ve sapkınlığa teşvik eden yapımlar olduğu iddiasında bulunuyorlar.

(Why do we fall, Bruce?) #8079

Yaw arkadaşım, adam filmi soyup soğana çevirip baştan yaptı işte, neden anlamamakta ısrar ediyorsun?

(Varrrrya) #8080

Yavrum, çiçeğim, hayatımın anlamı, bebeğim, anlatmak istediğim hiçbir şeyi anlamıyorsun. Bir baştan okumayı dene.

(Varrrrya) #8083

MRJDNEKMDJTMSJRMDKMEKDMEUDNEJ olduğum yerde senin yerine yerin dibine girdim yav. Manyak ruh hastası JrjMRJDMEJSMJRDMEKMDM

(Kid A) #8084

Bro sen ciddi misin ya?

(Burak) #8085

Olan Ciaran Hinds’e oldu. Madem CGI yapacaklardı, ortalama bir oyuncu ve seslendirme sanatçısıyla kotarabilirlerdi bu işi. Biz de sevinmiştik cast edildiği için, live-action Steppenwolf göreceğiz diye falan. Adamı yok yere harcadılar. Büyük saçmalık.

(Why do we fall, Bruce?) #8086

Sence?

(was never real) #8087