Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(İbrahim Kaya) #8088

Filiz Akın

(Mert Özden) #8089

Yeni öğrendim. Frank Miller’ın yazdığı Superman Year One’ı, John Romita Jr. çiziyormuş. Bu adamdan bir türlü kurtulamadık. Bazıları, çizim tarzını Miller’ınkine benzetebilir diye seçtiler diyor. Dark Knight Master Race’te Andy Kubert’i de aynı şekilde kullanmışlardı.

Neden ya neden? Ben bu proje için ciddi ciddi hype yapıyordum. Sanki bir keramet varmış gibi Miller’ın tarzına öykünmek neden? Ne güzel, Batman Year One’ı David Mazzucchelli çizmişti. Çizimler kaymak gibiydi.

(Why do we fall, Bruce?) #8090

Art by Erkan Onur

(Mert Özden) #8091

Yazılan senaryoyu duyunca insanın kendine güveni geliyor.

(Muhsin Bayram) #8092

Film departmanının yeni başkanı ile tanışın. Kendisini New Line Cinema’dan transfer etmişler. Stüdyoda çalışırken It, The Conjuring gibi gerilim projelerine yardım etmiş.

(Why do we fall, Bruce?) #8093

Bence It ve Conjuring’e yardım ettiyse mutlaka DC filmlerini de bu düzeye getirecektir. DCEU’da da korku unsurları göreceğiz yani. Bence bu iyi bir şey. Güzel bir Constantine filmi veya JL Dark görmeyi çok isteriz.

(Muhsin Bayram) #8094

(Mert Özden) #8095

Bunlara da yazık be. Gördükçe insanın içi sızlıyor.

(If you seek his monument look around you) #8096

cıvıklığa doğru giden evreni kurtarır inşallah :bat:
bbnbn

(If you seek his monument look around you) #8097

q1

q2
hanimiş benim sincabım, hanimiş beni tırtılım…

(Mert Özden) #8098

İyi yapılmış bir Justice League filmi bile Avatar’ı geçemezdi.

(öğnkü) #8099

Avengers bile Avatar’ı geçemedi ki kendileri biraz gişe canavarı falan.

(Emir) #8100

Harbi Avatar’ın gişede bir şey var. Tahminim Fetullah Gülen.

(öğnkü) #8101

Kültürler arası diyaloğun önemini anlatan bir Amerikan filmi, mantıklı. Dini referansları falan da var ayrıca.

(Mert Özden) #8102

Öhöm 3D teknolojisini devrimsel bir şekilde kullanarak mükemmel bir sinema deneyimi yaşatması öhöm

(öğnkü) #8103

Sen şimdi başka bir kültüre zorunlu olarak sığınmak zorunda kalan ve kültürler arası diyalog ile savaşı değil uzlaşmayı çözüm olarak sunan Fetullah Gülen Hocaefendi ile Jake Sully’nin paralellikler göstermediğini mi düşünüyorsun? Nasıl izliyorsunuz şu filmleri, hayret ediyorum! Düşmanlık gözünüze perde çekmiş perde!

(Kürşad Chieh-she-shuai) #8104

Tanıdım tanıdım, District 9

(•) #8105

Paranın köpeği James Cameron

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #8106

(Muhsin Bayram) #8107

Johns devam ediyor, sadece Jon Berg’in pozisyonu Walter Hamada ile değiştirilmiş. Situation normal.