Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Varrrrya) #8128

Bir de Twitter’dan Joss Whedon’ı etiketleyerek istemiş. Valla böyle boş oyuncular can sıkıcı yav.

(Hakan) #8130

(Boş İnsan) #8131

Warner Bros; Yayınlıyoruz şu an bi sn.

Şaka bir yana çok ağır protesto olmuş. Bunun üzerine Ceo’nun istifasını istemezlerse ayıp.

(Varrrrya) #8132

Abi bu kadar kalabalık gelmeseydiniz keşke ya

(Sith olmaya adım adım...) #8133

Yüzünde gülücükler ile Snyder Cut istiyor adamlar. Karanlık ton istiyorsanız gülmeyip somurtarak eylem yapacaksınız. Adamlar tabi size Whedon versiyonu verir.

(Kürşad the Falcone) #8134

Ondan anca Poison Ivy olur artık (görsel olarakta uyar aslında).

(Varrrrya) #8135

Yalnız var ya, fotoğrafı dikkatlice inceledikten sonra muhitteki kendimi buldum be.

(Why do we fall, Bruce?) #8136

Bir ihtimal Cheetah da olabilir. (WW2)

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #8137

supe-example2

Bu fotoğraf Superman’ın Arap dünyasına adımının hatırası.

ARAMCO Petrol Şirketi(Arap-Amerikan ortaklığı) ilk kurulduğunda sempati amaçlı çizilmiş. Sadece bu değil, aynı zamanda The Flash ve Tarzan da var.

Aynı dönemde DC Comics Allah’ın 99 adına 99 süperkahraman yaratma işini de üstlenmiş, ancak proje başarısız olmuş. Öğrenince ilgimi çekti paylaşayım dedim.

Diğer fotoğrafları ep.tc adresinden bulabilirsiniz.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8138

Böyle başka bir çizgiroman serisi var yakın dönemde:

DC ile de crossover yapmışlar sanırım.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #8139

(Why do we fall, Bruce?) #8140

JedBang Collectibles sen nasıl bi kralsın ya? :heart_eyes:

(Oozaru) #8141

Rebirth başlayalı 1.5 sene oldu. Neredeyse güncele yetistik. Batman Rebirth Cilt 1 çıkmadan, eksik olan Batman N52 ciltleride çıkacakmış. :slight_smile:

(Why do we fall, Bruce?) #8142

Bu arada YKY’nin 2018’de basacağı çizgiromanlar (daha doğrusu tüm kitaplar) şurada:

Aralarında Superman Rebirth 1-2, Wonder Woman Rebirth 1-2, JL Rebirth 1-2, JL New 52 7-8 ve daha fazlası bulunuyor.

Muhit Kütüphanesi 📖
(Kid A) #8143

Louis & Clark mı görüyorum orada ben?

(Why do we fall, Bruce?) #8144

dikkat-das-dusebulu-ayi-cikabulu-4286252_732_o

(Mert Özden) #8145

Superwoman basacaklarmış. Bravo. Tüm Türkiye bunu bekliyordu. Artık rahatça ölebiliriz. All Star Superman’i falan basmayın sakın.

(Kid A) #8146

Superwoman’ı falan boşver şimdi. Louis & Clark basıyorlar lan.

(Why do we fall, Bruce?) #8147

166fbbcf1492a062e1e85adb1b8c46dbfe60c359~2

Daha fazla küçültemedim.

(Mert Özden) #8148

O iyi olmuş aynen.