Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(anon21711647) #8555

hey gidi :persevere:

(Oolong) #8556

Killing Joke’da Absolute formatında basılıyor! :heart_eyes::sob:

(Berkay Küçük) #8557

Bunu görünce acayip gaza gelmiştim.

(Why do we fall, Bruce?) #8558

Yanlış sinematik evrene bulaştınız

(fza) #8559

Hangi sinematik evren?

(Why do we fall, Bruce?) #8560

Valla ben de tam emin olamadım. Insta’da altında böyle yazıyordu ben de beğendim atayım dedim. Ben MCU ya da Harry Potter diye düşünüyorum. Sizce hangi evren?

@Pomeron_Reboot

(İbrahim Kaya) #8561

Allah’ım Zack’e bak! Kurban olurum.
2b7042dff26cdd87823f30b092df57eb218ccddb-1

(fza) #8562

DCFU bence.

(Why do we fall, Bruce?) #8563

Hmm. Onun açılımı neydi ya?!

(Why do we fall, Bruce?) #8564

Heh hatırladım. Detective Comics F**king Universe idi değil mi?

(Muhsin Bayram) #8566

Bugün yayınlanan Swamp Thing: Winter Special #1 sayısında şöyle hoş bir “editörden” sayfası var. Belki duyan vardır, Swamp Thing’in yaratıcısı Len Wein birkaç ay önce vefat etti. Ölmeden önce editör Rebecca Taylor ile birlikte bu sayı üzerinde çalışıyorlardı. Hikayenin ana hatları çizere gönderilip çizimler tamamlandıktan sonra Len Wein diyalogları yazacaktı, maalesef yetişmedi. Bu yüzden Len Wein’in son Swamp Thing hikayesi herhangi bir diyalog olmadan basıldı. Bunun nedeni de, Rebecca Taylor’un dediği üzere “hiç kimse Swamp Thing’i Len gibi yazamadı, o yüzden denemedik bile.”.

Sayı içinde ayrıca Tom King ve Jason Fabok’tan bir Swamp Thing hikayesi yer alıyor.

(Mert Özden) #8567

Justice League çizgi romanı hakkında Spoiler

Priest denen arkadaş, iyi hikaye yazıyorda DC Comics’i anladığından şüpheliyim. Justice League’i askeri bir birlik gibi konumlandırmış. Batman çatır çatır komutan gibi davranıyor. Millet buna “sir” falan diyor. Şimdi de gitti Cyborg’u lider seçti.

Hayır zaten şu Batman lider olayını bırakmamaları ofsayt, bir de gittiler spesifik olarak Cyborg’u lider seçtiler. Hani yuvarlak masa şövalyeleri? Hani hepsi eşit? Hani hani aile gibiler? Alınan kararlar bana çok yanlış geldi.

(Berkay Küçük) #8568

Peki ya Jessica’nın Bruce’un dudağına yapışması

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8569

What? When? Where?

(Mert Özden) #8570

Justice League #38

(Oolong) #8571

Bruce abimi kem gözlerden koru yarabbi

(Berkay Küçük) #8572

Jessica’yı Selinadan koruyun öldürecek kızı.
Spoiler Diana’nın hayır duasını da aldı.

(marko) #8573

Şu karakterlere ne kötü love interest’ler yapıyorlar yav. Neyse zaten JL Rebirth bayağı kötüydü ve bitiyor, nice.

(Why do we fall, Bruce?) #8574

Batman’in birine aşık olması/birinin ona aşık olması bence çok saçma. Ben çr yazarı olsam Batman’i hep yalnız yazarım.

(Berkay Küçük) #8575

Batman Rebirth Annual 2’yi oku