Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Muhsin Bayram) #8618

Bu tarz şeyler yüzünden sert çıkmasak birbirimize.

(Berkay Küçük) #8619

Yaptığı şey doğruydu. Bilgi yanlışı yaptıysak düzeltmeliyiz. Muhitte bilgi alışverişi yapıyoruz kimseye yanlış bilgi vermemeliyiz.

(İbrahim Kaya) #8620

Haklısın.
@TheChangeling&@rebellion62
Özür dilerim arkadaşlar. Genelde bu tarz sert çıkışlar yapmam ama bir anlığına kendimi baskı altında hissettim. Affedersiniz.

(Berkay Küçük) #8621

Bana karşı bunu yap lütfen yap bilgi kirliliğiydi yaptığım.

(Muhsin Bayram) #8622

Yalnız Joaquin Phoenix’in arka arkaya Hulk, Lex Luthor ve Doctor Strange rollerini reddetmesinin ardından Joker’e okey demesinin sebebi nedir acaba? Ben Scorsese faktörü diyorum.

(Mert Özden) #8623

Ben onun dışında bir ihtimal olduğunu bile düşünmüyorum.

(evethearteyes) #8624

Oha okey mi demiş?

(Can) #8625

Ben de bu film her ne kadar zamanı yanlış olsa da efsane faktörüyle Oscar alır diyorum.

(Muhsin Bayram) #8626

Variety makalesinden

While studio negotiations are not yet underway, Phillips has made it clear that Phoenix is the top choice to star and sources now tell Variety that, after thinking it over, Phoenix has agreed to the role.

(Can) #8627

Valla haber ‘Rumor’ başlığı ile değil baya Variety tarafından ‘Breaking’ olarak girildi. Zaten 3-4 ay önce söylenti olarak filmin geliştirildiği söyleniyordu. Leo ismi de geçiyordu Joker için.

(Iron Man) #8628

Çok gereksiz bir film. Fakat muhteşem olma ihtimali yüksek bir film aynı zamanda. Watchmen, Dark Knight gibilerinden daha efsane bir şey gelebilir.

(Mert Özden) #8629

Dark Knight’ın hemen yanında yazan şeyi görmezden geliyorum.

(evethearteyes) #8630

Mert allah belanı vermesin bir kere de es geç şu Watchmen’i.

Bu arada Phoenix abim iyi bir filme de denk gelirse en az Heath kadar ses getirir.

(Mert Özden) #8631

Watchmen filmini görünce Sara krizine girdiğim doğrudur.

(İbrahim Kaya) #8632

Watchmen ve Hans Zimmer hakkında bir şeyler yazıldığını görünce @KansasBoy

(Kid A) #8633

Martin Scorsese, Joaquin Phoenix, The Joker…

Hayali bile güzel ya.

(İbrahim Kaya) #8634

Ve 80’li yılların suç dünyası.

(Mert Özden) #8635

Joker tüm film boyunca Jack Napier olarak takılıp, filmin sonunda kimyasal tanka düşerse film feci üzer yalnız.

(fza) #8637

‘‘Bağımsız’’ olayına sıcak bakmadığım için, geri kalan kısım çok umrumda değil. Önce evrenlerini adam etmeye odaklanıp sonra ekstra işlere girseler daha sağlıklı olur bence.

(Kid A) #8638

O film yattı Faruk, yattııı…