Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(evethearteyes) #8680

Evrenin BvS yüzünden bu halde olduğu gerçeği…

(Go down swinging.) #8681

Valla BvS’nin izinden gidip de karanlık bir tonda ilerleseler, şu şizofren Justice League’inden daha iyi bir film çıkardı diye düşünüyorum.

(anon21711647) #8682

kesinlikle… :persevere:

(Oolong) #8683

Justice League en az Suicide Squad kadar kepaze bir film. Hatta ikisi benim için eşit seviyede. JL’i izledikten sonra, “BvS: Ultimate Cut’ın gözünü seveyim” demiştim.

(Hakan) #8684

JL Superman’in olduğu sahneler en iyi film sahnelerim arasına girer ama diğer dediklerinde haklısın.

(Kid A) #8685

+1000

Bir insan BvS’in iyi bir film olduğunu iddia etse dahi, bunu böyle kabul etse dahi her şeyin bu noktaya gelmesinin nedeninin BvS olduğu gerçeğini kabullenmeli. Bundan bağımsız bir değerlendirme yapmak hiçbir zaman doğru değil.

Kişisel yargılardan öte bir gerçek bu maalesef.

(halı, kilim, travel) #8686

BvS de böyle görünüyordu. Herkes, “Film çok karanlık.”, “Superman umut dolu bakmıyor.”, “Allah belanı versin Synder!” diyordu. Şimdi niye öyle değil, diyorsunuz. Film, Synder’in hayal ettiği gibi kurgulanmış olsa belki en azından tutarlı olduğu için biraz daha iyi olurdu ama muhtemelen yine beğenilesi bir eser çıkmazdı.

(evethearteyes) #8687

Ben de bu amaçla söylemiştim zaten tşk.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8688

Ben bu "herkes"in parçası değilim. BvS en polarize edici filmlerden biriydi, hiçbir zaman bir “herkes” görüşü olmadı.

(halı, kilim, travel) #8689

Parçası olmadığını biliyordum. Herkesten kastım izleyenlerin büyük bir çoğunluğuydu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8690

Bu da doğru değil. Çok polarize edici bir filmdi.

(halı, kilim, travel) #8691

Fridia yapma Allah aşkına. Paso sövülüyordu filme.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8692

İstatistik siteleri hem 10/10 verenlerin hem de 1/1 verenlerin çok yüksek olduğunu gösteriyor.

Hiçbir “büyük çoğunluk” yoktu.

Eleştirmenler dışında, hayranlar için konuşuyorum.

(Hakan) #8693

Filmlere 10/10 verenler hiçbir zaman 1/10 verenler kadar ilgi çekmiyor nedense hiçbir film 1 olmayacağı gibi 10 da değil.

(Mert Özden) #8694

Coşmuş yine buralar. Hayır, basit bir cameo yapılmış. Neden camı çerçeveyi kırmaya hallendiniz birden onu çakamadım.

(Hakan) #8695

Kansaslı geldi, dağılın.

(Mert Özden) #8696

Blu-Ray’e eklenecek sahnelerin uzunluğu 10 dakikayı geçerse, çok şaşıracağım. Öyle böyle değil. Şu an milletin kafasındaki ‘‘extented’’ beklentisini bildikleri için acayip yemliyorlar gibime geliyor.

(fza) #8697

Extended olmayacağı ve filme eklenen tek sahneni bu olacağı açıklandı diye hatırlıyorum.

(Hakan) #8698

En son hatırladığım Blu-ray sürümün sinemadaki versiyondan 10-15 dk uzun olacağıydı.

(Hear me and rejoice) #8699

Sadece 2 dakikalık return of superman sahnesi var başka yok