Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Hakan) #8700

Kesin bilgiyse yayalım, ben eskide kalmışım.

(Cagri Akgur) #8701

Evet öyle açıklandı.

(Hear me and rejoice) #8702

73 dakikalık bonus şeyler var bluraye özel de sadece 2 dakikalık kısmı extra sahne diğerleri saçma sapan bir çoğumuzun asla bakmıyacağımız şeyler.

(Burak) #8703

Bizim burada normalde kesilmiş sahnelerdeki Phantom Zone’u falan konuşuyor olmamız gerekirken yok Superman kostümüne bakıyormuş da kesilmiş de niye kesilmiş bilmem ne muhabbeti yapılıyor jdskjdsf, bu noktaya geldik yani tebrikler. O kadar çok ihtimalin önü kapandı ki, keşke geçmişe gidip Man of Steel - BvS - Justice League üçlüsünü övdüğüm veya beklenti içinde olduğumu söylediğim bütün post’ları silebilsem tek tek. Evrenin son durumunu bu üçlünün yediği nanelerden bağımsız olarak değerlendirmek imkansız çünkü, aslan payı bunlarda. O alınmış radikal kararların altında ezildi bütün hikaye, büyük lokma yuttular boğuldular. Bu enkazı kurtarmak Geoff Johns’un görevi değildi ayrıca, böyle mesuliyet olmaz. Kimse beceriksizliğine kılıf ve günah keçisi aramasın. Şunu da söyleyeyim; Justice League isterse kesilmiş sahnelerle birlikte 200 dakika olsun, beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Same shit, different package. Flashpoint fırsatı varken geçmişe bir sünger çekilmeli, zorla güzellik olmaz, olmuyor da görüldüğü üzere.

(halı, kilim, travel) #8704

Öyle ezbere konuşmak olmaz. Karşılaştırmalı olarak bakalım, yüzde kaç hangi filme ne vermiş. IMDb’de “polarizasyon” var dediğin BvS’ye kullanıcıların %15’i 10/10, %4‘ü ise 1/10 vermiş. Suicide Squad’a ise %10 10/10 verirken yine %4 1/10 vermiş. Justice Leauge filmine ise %18 10/10 verirken %3 1/10 vermiş. Yani öyle çok büyük bir fark yok arada. 10 verenler Suicide Squad’da haliyle daha az. Justice Leauge de ise doğal olarak daha çok. 1 verenler ise üç filmde de neredeyse eşit oranda. Bir de son yılların en nefret edilen filmlerinden birine bakalım. Grown Ups 2’ye %10 10/10, %8 1/10 vermiş. Galiba fanlar asıl Grown Ups üzerinden polarize olmuş.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8705

(Why do we fall, Bruce?) #8706

Titans dizisinde Doom Patrol da mı olacakmış? Yoksa ben mi yanlış anladım?

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8707

Bu sana izleyicileri polarize ettiğini ispatlamıyorsa bile, senin iddianı çürütüyor:

(Mert Özden) #8708

Yıllardır beklediğim anket.

(Geek Velet) #8709

Bence Kingdom Come, The Dark Knight Returns Kurgu açısından yarım tık önde benim için ama çizimler bakımından Kingdom Come 2-3 tık önde sanki? Siz ne dirsınız. :slightly_smiling_face:

(Oolong) #8710

Çizgi roman kapaklarını yazısız ve büyük boy bulabileceğim bir site var mı?

Not: büyük boydan kastım, yüksek çözünürlüklü; poster bastırmak için.

(Muhsin Bayram) #8711

Şu siteye bakabilirsin: http://comicartcommunity.com/gallery/

İstediğin kapağı istediğin çözünürlükte bulamıyorsan dc.wikia.com sitesinde istediğin sayıyı arat, kapak görselinin altında “Textless” veya “Textless Variant” seçenekleri oluyor genelde.

(Oolong) #8712

Teşekkürler. :heart_eyes:

(halı, kilim, travel) #8713

Yazdığımın aynısını attın. Diğer filmlerinkelere de baksan normal olduğunu göreceksin.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8714

(Berkay Küçük) #8715

Garfield (Beast Boy) 'u iyi işlemek için Doom Patrol’daki günlerini de işlemeleri gerekiyordu. Basarılı tercih olmuş

(Denizcan Sel) #8716

Bilmediğinden soruyorum, bizim bildigimiz Aquaman bildiğin Atlantisin kralı değil mi? Boru değil yani, WW ile gücünü denk tutabilir miyiz? Superman’ e bile kafa tutabilecekken filmde Superman’ in Cyborg, WW ve Aquaman’ i hiç ama hiç zorlanmadan dağıtması normal mi? Çizgi romanlarda da mı bu böyle?

(Oolong) #8717

Paylaşmasam olmaz

(halı, kilim, travel) #8718

Düzeltiyorum Suicide Squad gibi filmler için normal.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8719

Normal demenle ilgili bir şey demedim, tartışma da bundan başlamadı zaten?

Görüldüğü üzere “paso sövülen” veya "çoğunluk"un sevmediği bir film yok ortada.