Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Barış Beyaz) #8741

WB yönetimi iyice meşruluğunu kaybetmiştir.

2013’den beri kötü kararlar vermelerine rağmen hala bir şekilde daha kötüsü ile karşımıza çıkıyor adamlar

(Mert Özden) #8742

(√) #8743

Çüş. Cidden çüş. Daha 1 yıl olmadı bu herifin röportajlarda DC filmlerini yerin dibine sokuşu.
Noldu şimdi rolmü almak istiyormuş. Yallah başka kapıya.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8744

Haydaaaaaaaaaaaa

(marko) #8745

Son 10 yıldır Joker izeyemiyoruz sinemada abim çıkarıp vursun laughing gas’ini be heyt.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8746

Pre-Joker bir Joker işleyecek muhtemelen. Yani umutlarını yüksek tutma bence.

(Why do we fall, Bruce?) #8747

Yeeeeeeeeeeeeeeeah

yeeeaaahhh-loki

(marko) #8748

O kadar yokluktayız ki G*tham isimli şeyden falan gideriyoruz bu ihtiyacımızı Audo, Joker-vari düz mafyaya bile varım valla.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8749

Killing Joke’tan hallice bir şey olacak bence. Yalnız Leto’ya büyük ayıp oldu şu durum. Herife Joker diye hapis kaçağı bir gangsteri oynattılar, yetmedi ekranda 10 dk bile göstermediler. Şimdi beğenilmedi diye başka aktörle solo film çekecekler. Yazık vallahi herife.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #8750

Hâlâ DCCU Joker’i o.

(İbrahim Kaya) #8751

Türk haber sitelerimizin çoğu bile bunu anlayamadı ne yazık ki.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8752

Biliyorum ama DC’nin bu filmi çekme kararı almasının nedeni Leto Jokerinin beğenilmemesi değil mi zaten.

(İbrahim Kaya) #8753

Değil.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8754

DCEU Jokeri Heath Ledger Jokerinin 100 de biri kadar beğenilseydi bu filmi çekme gereği duymazlardı adım gibi eminim.

(İbrahim Kaya) #8755

O beğenilmeyen DCEU Joker’i için Warner Bros. “Joker&Harley” adı altında bir proje duyurdu. Bu filmi çekme gereği duyuyorlar. Koskoca Martin Scorsese Joker filmi yapmak isteyecek ve bu filmi çekme gereği duymayacaklar mı?

(Hakan) #8757

(√) #8758

Ben hala anlamadım ki. Şuan evrenden bağımsız bir solo Joker filmi cidden alaka yav.

Oyuncu iyi ona birşey dememde hala bu filmin neden yapıldığını çözemedim.

(Berkay Küçük) #8759

Affleck’in yaşadıkları zor baya.
Eğer kalacaksa kesinlikle sinematik evrene inanması lazım Henry Cavill, Gal Gadot’la güzel bir Trinity oluşturdular. İyi bir solo serisiyle Man Of Steel 2, The Batman, Aquaman, Shazam, Wonder Woman 2, Flashpoint’le Dc güzel günler görebilir.
#KiloverAffleck

(elif) #8760

image

Joaquin Phoenix, Martin Scorsese ve The Joker’ın aynı cümlede yer alması bile mükemmel bir olay.

(Can) #8761