Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Mert Özden) #8762

Yabancı kaynak bulamadım. Bulan var mı?

(fza) #8763

Bana da bu salak Türk sayfaları ‘‘görüşmeler olumlu gidiyor’’ duyumunu ‘‘AMAN TANRIM KABUL ETTİ!!111!!’’, diye paylaşıyor gibi geliyor.

(Why do we fall, Bruce?) #8764

(Mert Özden) #8765

Bu birkaç gün önce çıkmış ‘‘görüşme aşamasında’’ haberi. Benim sorduğum ise, resmi olarak kabul etiğine dair bir haber olup olmadığıydı.

(Can) #8766

Muhtemelen Movie Graf’dan görüp almışlar. Onlar da neye dayanarak kabul etti haberini girmişler hiç bilmiyorum.

(Why do we fall, Bruce?) #8767

(Can) #8768

Yalnız bu haber ‘3 gün önce’ girilmiş ve içerikte; ‘‘Variety’nin haberine göre, stüdyo henüz aktörle sözleşme yapmadı ancak görünüşe göre temaslarda bulunuldu ve “Phoenix rolü kabul etti.” Sözleşmenin imzalanması an meselesi.’’ yazıyor. Yani ilk çıkan haberler ile aynı gibi geldi bana.

(Go down swinging.) #8769

DCEU yerlerde, DC ve WB DCEU’dan bağımsız filmler çekiyor… WB içine etti DC’nin ya.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8770

Çok değil 8 ay sonra Spider-Man’den bağımsız Venom filmi izleyeceğiz(hala şaka gibi geliyor), artık şaşırmıyorum bu tür durumlara.

(Hakan) #8771

Iddiaya göre Zack Father filmden 1 sene önce kovulmuş.

(Why do we fall, Bruce?) #8772

Çatlayıp, kudursunlar! Hepsini avlayacağız!!

(Geek Velet) #8773

Bu adamdan nedense herkes oluyor. Luke, WS, Riddler, Luke. :slightly_smiling_face:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8774

(Why do we fall, Bruce?) #8775

Ben Affleck Batman’liği bırakıyor mu? Yoksa ben mi yanlış görüyorum?

(Oolong) #8776

Bunun olayı da kabak tadı verdi. Adam projenin önüne geçti resmen. Bırakıyor mu? Bırakacak mı? Bıraktı? Bırakmak istiyor? Bla bla bla

(Kürşad the Falcone) #8777

Bence Ben Affleck evinde çayını içerken hakkında şunu yapacak bunu yapacak diye bin tane haber geziyor.

(fza) #8778

WB’nin aptallığı; başlatmasınlar PR’larına. Çıkıp resmi bir açıklama ile şu olaya son versinler. ‘‘JL’nin gişesi etkilenmesin diye bir şey söylemiyorlar’’, dedik sustuk ama yeter.

(Why do we fall, Bruce?) #8779

Aynen, bence de. Adamın bi açıklaması yok ama böyle haber siteleri ve bazı forumlar şunun gibi dedikodular çıkartıyor. Ne yazık ki bazı fanlar da inanıyor bunlara.

(Why do we fall, Bruce?) #8780

The present Batman is still Affleck. A change in cowl will not happen publicly until Ben is officially gone, and he is currently The Batman. But like we have said, it’s a negotiation thing right now. Not money, but appearances and creative. Ben isn’t wanting to vacate, but not wanting to commit fully.

(Hear me and rejoice) #8781

Batman rolünü 25-30 yaşlarinda birine versinler.Çok taninmis biri olmasina gerek yok bence versinler genc birine oynasin 10-15 yil.İnsanlarin kafasinda cok yaslandi acaba rolu birakicakmi ne olucak diye sorular olmaz en azindan