Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Burak) #8782

Çocuğuma seneye de giysin diye üç beden büyük kıyafet alırken ben

(y) #8783

Böyle biri gerek ama şu anki evreni yaşlı yarattilar reboot şart flashpoint ile onu da yapicaklar galiba planlari o yönde

(Hakan) #8784

(Mert Özden) #8785

Nuri Bilge Ceylan, Swamp Thing filmi çeksin.

(öğnkü) #8786

Yok artık Electronic Arts.

(meta) #8787

Geçen gün Reddit’teki AMA(ask me anything) etkinliğinde, fırsatın olsa hangi çizgi roman karakterini ele almak istersin soruna bu yanıtı vermişti. Durup dururken, gerçekleşmeyecek bi proje için heyecanlandım :l

(Mert Özden) #8788

Bence cuk olurdu :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #8789

İzledikçe kahroluyorum

Joss Whedon

(Hakan) #8790

Wonderbat confirmed.

(Oozaru) #8791

Extented Cut sürümü çıkmış. Yeniden izlemek için bahane arıyordum

(Why do we fall, Bruce?) #8792

Zack Baba? Şu habere bi bakın
Flaş Gelişme! Dünyada Bir İlk! Ünlü Yönetmen Zack Snyder, Detay Koyma Hastalığına Mı Yakalandı? İşte Detaylar!

(Mert Özden) #8793

Sanırsın o pistol bir tek Flashpoint çizgi romanında kapsülün içindeydi.

(Muhsin Bayram) #8794

Mayıs ayında Action Comics Special #1 ve Superman Special #1 olarak iki Superman one-shot sayısı yayınlanacak.

Action Comics Special #1, 2016’da Dan Jurgens’in başlattığı Action Comics serisini sonlandırırken Superman Special #1 da Peter Tomasi’nin Superman macerasına bir final niteliği görecek.

Her iki one-shot sayı da The Flintstones yazarı Mark Russell’dan birer ek hikaye içerecek.

Sizi bilmem ama ben Mark Russell’un back-up hikayeleri için daha çok heyecanlıyım.

(Berkay Küçük) #8795

(was never real) #8796

DC bence içinde yeterince karanlık barındırıyor. Karanlıktan kasıt; küçük bir çocuğun annesinin ve babasının gözleri önünde öldürülmesi mesela. Watchmen’e hiç girmiyorum zaten o başlı başına bir mihenk taşı.

Filmde illa komiklik, şakalar olmalı mı yani ben bunu anlamıyorum. Hani tamam hiç olmasın demiyorum ama her sahneye bir sululuk, cıvıklık serpiştirilmesi mi lazım. JL izlerken o Batman sahnelerinde utandım resmen. Şarkı mırıldanan Ultron, Quicksilver’ın Wanda’yı alıp hızlıca gitmesinden sonraki Hawkeye’ın tin tin gidip saçma sapan kendi kendine konuşma sahnesi, Thor Rengarenk… O filmdeki Hulk’ı koy bir sirke sırıtmaz.

Dark Knight’ta mesela harikaydı ton. Tebessüm ettiren sahneler vardı ama cıvıklık yoktu.

Şimdiye dek güle oynaya gelen marvel evreninde şimdi “çaresizlik hissi var mı” diye bekleniyor o da ayrı bir gülünç.

“Eğlendirsin yeter” denmesi de ayrı bir nokta. Kahkaha atmak, bolca gülmek mi isteniyor yani gidilen filmden?

Kopuk oldu ama sonuç olarak. Man of Steel’i ile Dawn of Justice’ı ile gayet güzel bir evren izlemiştik hataları vardı tabi onlarında ama en azından ciddi, kasvetli, farklı tarzda filmdiler. Ufak tefek hatalarını da düzeltilip ilerleyebilirdi ama hepten batırdı maalesef. Bunun bir payını da basit filmlere alışan, filmden komiklikler bekleyen seyirciye bağlıyorum ben.

(Kid A) #8797

Ya ulan Supes. Profil fotoğrafı asdafdafdas

(was never real) #8798

Bir hayretle tıklatmışımdır başlığa. :grimacing:

(Kid A) #8799

Black panther spoilerı yedirdin bana gece gece. Başlığa tıkladım senin yüzünden.

Ulan ne adamsın sen ya :smile:

(was never real) #8800

aaa valla pardon spoiler başlığı diye rahat davrandım ama resimden dolayı tıklanır diye düşünemedim o an. Kusura bakma viva.

(Ali) #8801

Profil fotoğrafın kısa çaplı bir “noluyor” geçirtti. :smile: