Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Mert Özden) #9411

giphy

(Kid A) #9412

(Taylor Swift Fanboi) #9413

C3PO koyacaklarına bunu koysunlar.

(Why do we fall, Bruce?) #9414

Batman #41&42 Varyantları

(Mert Özden) #9415

Gönderme ise maalesef anlamadım. Değilse, Public Enemies’deki Metallo tasarımı, kıçından taramalı füze çıkarmamasına rağmen gayet tehditkardı.

(Barış Beyaz) #9416

Allah’a şükür görmedik böyle bir şey

(Umut) #9417

Katılıyorum
giphy (3)

(Hakan) #9418

Açıkçası Jon, inanmamak için çok fazla şey gördüm. Ama asıl önemli olan inandığımız şeyin her şey olmadığını bilmek.

(Berkay Küçük) #9419

Ne güzel sayıydı ya. Clark’ın Jon ile din üzerinde konuşması ne muazzam bir fikir gerçekten.

(Geek Velet) #9421

Bu kıza veya erkeğe allahtan rahmet, sevdiklerine sabır diliyorum.

(Hakan) #9422

Cavill reis öldüğünü öğrenmiş. :rofl:

(fza) #9423

Ne kadar güzel bir fragmandı şu ya:

Bu film 3. kısmında dünyanın en kötü insanlarını ‘‘Hepiiiiğğğmmiiiiz kardeşiiiiiğğğiiizzz’’ moduna sokmasa zevk almış bir şekilde ayrılacaktım muhtemelen.

(Why do we fall, Bruce?) #9424

Ruhuna el fatiha.

Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdü lillahi rabbil alemin. El rahmanirrahim. Maliki yevmiddin. İyyake nağbüdü ve iyyake nestain. Sıratellezine en amte aleyhim. Gayril mağdubi aleyhim ve leddalin. Amin.

Rahmetliyi nasıl bilirdiniz?

(Serkan of İzmir) #9425

İki biradan sonra ben

Summary

(Gambit) #9426

Öldün sen öldün uzatma artık.

(Kürşad the Falcone) #9427

Hakketen yahu, filmin de tüm reklamını “bu sefer kötüler var” diye yaptılar. Niye sonunda “bir aile daha kaybetmeyeceğim” diye bağladılar ki? Ne kadar saçma sapan kararlar.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #9428

Çünkü bir Will Smith filmiydi.

Bu arada SS benim izlerken ciddi manada rahatsız olduğum az sayıda süper kahraman filminden biri. Başından sonuna kadar rezil bir filmdi bence, iki üç güzel sahnesi vardı bir tek. Tekrardan: Bence.

(Kürşad the Falcone) #9429

Will Smith iyi dram filmlerinde kendini kanıtlamış olmasına rağmen uzun zamandır her filmde aynı karakteri oynuyor. Yıllardır Bad Boys’daki Mike. Geyik işleri bir salıp biraz doğru düzgün işlere dönse keşke.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #9430

Filmin senaryosunu 3 haftada yazmışlardı zaten belli oluyor filmi izlerken.

(fza) #9431
  1. kısmın sebebi o olamaz ya bence; çünkü, ilk 2 kısımda benim duyduğum bir rahatsızlık yok ve aynı süreçten çıkmış yerler oralar da. Hangi gerizekalı dikte etti acaba? Bir de Enchantress’in boktan CGI kardeşi yerine; Joker düşman olsa çok daha güzel olurdu film.