Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #9432

70 dakikasını Assault on Arkham izlemeye ayırsalar 3 hafta yeterli bir süre.

(Ertunç Doğan) #9433

Bana göre de rezil bir filmdi. Üstelik filmdeki en kötü kararın Ayer olduğuna iddiaya girerim. WB un değiştirmediği filmi izlesek bile nefret edecektik.

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #9434

David Ayer’i sevdiğim için bunu uzun zaman inkar ettim ama sanırım filmi onun da batırdığını kabul etme vakti. Fury ne güzel filmdi be.

(Hakan) #9435

David Ayer’e WB fazla zaman tanımadı. Film patladı.

(Umur) #9436

Filmin tek güzel sahnesi.

giphy

(DonnieBrasco) #9437

Deadshot’ın yaratıklara tek attığı sahne de bence çok guzeldi. Karakterleri besleyen birkaç tane sahne vardı buna benzer.

(Can ) #9438

(fza) #9439

Bence de bayağı gazdı.

Bunu diyorum kaç zamandır. Şu film Assault on Arkham’ın ‘‘Suicide Squad’’ adıyla vizyona girmiş live action hali olmalıydı. Batman de var, HQ da var, her şey var. Akıp gidiyor, aksiyon güzel, Batman daha fazla var ama ana odakta değil kesinlikle vs. Bir sürü cameo imkanı, Joker ana düşman.

Daha ne olsun!!?? Aptal WB!

(I am Loki, of Asgard) #9440

0bbb01d3a31b00a10fefcbd7ece568a2sss

(Emre) #9441

RUMOR

(Why do we fall, Bruce?) #9442

Hal Jordan’ı Tom Cruise oynamaz di mi? İçimde öyle bir his var.

(Taylor Swift Fanboi) #9443

image

(Hakan) #9444

(fza) #9445

Tom Cruise böyle bir evrene iyi olur bence. Zaten yıldızlığı tartışılmaz. Parlar vallahi!

(Mert Özden) #9446

Tom Cruise bu yaşından sonra kalkıp, Green Lantern olacak. Bence mantıklı.

(Burak) #9447

(marko) #9448

Arkadaş ortamında şakası yapılsa komik olmayacak şeyler haber oluyor ve işin kötü yanı bu haber asılsız bile olsa herkesin bu tarz bir hamleye şaşırmayacak olması.

(fza) #9449

Ben Affleck’in Batman’inin yaşlanmış hali ile var olduğu bir evrende, hiç de abes olmaz bence. Tom Cruise daha oynar, hala 40’larında gösteriyor zaten.

(.) #9450

Kim oynarsa oynasın ama şu film gelsin yeter ki.Hani sinemada güzel bir lantern filmi görelim istiyorum şu zamanlarda black widowun bile filmi geliyor daha ne olsun.

(Hakan) #9451