Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #9452

indir

(I am Loki, of Asgard) #9453

Günlük doz

jack-sparrowsssssssss

(Can) #9454

Haberi girerken baktım filmin bütçesi 130 milyon dolar. Şu bütçe ile yaklaşık 400 milyon dolar bütçeye sahip olduğu söylenen Justice League’den çok daha kaliteli görüntü efektlerine sahip.

(fza) #9455

Filmin konusu bu olacakmış bu arada:

“Former test pilot Hal Jordan, now a veteran of the intergalactic group of protectors of peace and justice known as the Green Lantern Corps, mentors young recruit John Stewart.”

(Why do we fall, Bruce?) #9456

Korkuyorum.

Hal Jordan: 39-50 yaşlarında Tecrübeli bir Green Lantern Corps üyesi. Kafkas kökenli

John Stewart: 21-30 yaşında birliğe yeni katılan eski bir denizci keskin nişancısı. Afrikan- Amerikan kökenli.

(Geek Velet) #9457

Çok haklısın, bence filmde renk kullanımı battığı için böyle olmuş, çünkü Comic-Con Teaser’ında bile daha iyiydi efektler. :slightly_smiling_face:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #9458

bir az geçi bir yorum olacak ama yinede söylemek istiyorum. orada arkadaş daha çıkmamış bir şey hakkında çöp kelimesin kullanmış. bense vizyon gireli neredeyse 2 sene olacak bir film hakkın da öyle dedim yani arada fark var. :slight_smile:

(Hakan) #9459

(Mert Özden) #9460

Gabrile Dell Otto’nun AC #1000 kapağı. Hayran kaldım.

(Oozaru) #9461

Christopher Reeve :heart_eyes::sob:

(y) #9462

Eobard Thawne en iyi dc villianlarından biri kesinlikle ya. Girdiği her diziyi güzel yapıyor adam.Legends of tomorrow izlemeyenler için spoiler olabilir.Şu sahne çok havalı

(Why do we fall, Bruce?) #9463

SNYDER+ cut??

Fan tavsiyesi: Fazla heyecanlanmamayı öneriyoruz.

(Mert Özden) #9464

Anlıyorum

(Muhsin Bayram) #9465

Tom King ve Clay Mann’ın 5 sayfalık Action Comics 1000 hikayesi ücretsiz olarak yayınlanmış.

(Berkay Küçük) #9466

Gözyaşlarımı siliyorum şuan.
Duygularımı betimleyemiyorum.
Tom King sen nasıl bir adamsın ya her eserinde etkin altına alıyorsun beni.
Clay Mann insan mısın bu nasıl mükemmel bir çizim.

(Mert Özden) #9467

Yalnız, 380 sayfalık versiyonu, eski çizgi roman koleksiyonu olarak kullanıp, 80 sayfalık versiyona 500 tane yazar sıkıştırmak muhteşem fikirmiş sayın DC. Bunu yapınca tabi, adamlara beşer sayfalık yerler düşmüş.

(Muhsin Bayram) #9468

Ahahah. Bruce ve Selina’nın düğünlerinde ne giyeceği ile ilgili exclusive makale hazırlanmış

(Why do we fall, Bruce?) #9469

Ayyy, Jim Gordon ne takar acaba düğünde merak ediyorum. Onca yıllık dostun sonuçta. Bi yarım takıversen neyin eksilir ki?

(Muhsin Bayram) #9470

Koskoca Commisier Gordon bir cumhuriyet altını takar artık.

(Berkay Küçük) #9471

Bruce’un sağdıçı Clark olur, gelinin duvağınıda Harley ve Ivy tutarsa tamamdır.

Joker lütfen Selina’yı öldürme.