Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #9492

Uçuk bir ihtimal zaten de çıkan dedikodulardan sonra en olur yol olarak aklıma bu geldi.

(Mert Özden) #9493

Ben en çok, değerli Goyer’ciğimin yazdığı senaryoyu merak ediyorum. Ne de güzel şeyler eklemiştir oraya şimdi.

(fza) #9494

Çok güzel senaryo. Yaş açısından devamlılık olayı da böylece ortadan kalkmış olur.

(marko) #9495

Del Otto ve Jock dışında güzel AC #1000 kapağı yok gibi ya, genel olarak kapaklar beklentinin çok altında.

(Oolong) #9496

Ben hâlâ Alex Ross varyantının geleceğini düşünüyorum. Sona saklıyorlar bence.

(marko) #9497

Insta’ya şunu atmış aslında ama bilemedim.

(Oolong) #9498

Gelse anında tükenir ve 2.elleri iyi para eder $$$$$$

(marko) #9499

Madem düzgün kapak yapamıyorlar “UP UP AND GOOOOES TO MY ASbuuurbS BIIIIITCH” diyen Rick Sanchez kapağı yapsınlar ya da “It’s a bird, It’s a plane; oh fuckin’ hell It’s Jerry”.

(Mert Özden) #9500

Bu eski çizimlerinden. Tutup, eski çizimlerinden birini koyacaklarını sanmıyorum. Çok kötü bir karar olur.

(Berkay Küçük) #9501

Sayıyı eğer okursanız Ivy’nin neden Catwoman tarafından tokatlanmalarına izin verdiğini anlayabilirsiniz.
Ayrıca Ivy’nin kontrolünde olduklarını hatırlatmakta yarar görüyorum. Başka birinin kontrolünde Speed Force’a bağlantılarının azaldığını düşünüyorum. Aynı şekilde Superman’de güçsüzdü sayıda Ivy belli ki tam anlamıyla bir kontrole sahip değil. Herkesi kontrol ettiğinden biraz güçsüzdü sanki karakterler.

Ya bu arada Tom King Batman de insanları bir sayıda deli edip sonraki sayıda ağızlarına ağızlarına vurmayı çok seviyor. Yine bu durum olabilir bu sayı.

(Berkay Küçük) #9502

Alex Ross hergün 100 tane kapak atıyor bu da onlardan biri hatta yanlışlıkla fan sayfalarını etiketliyor :sweat_smile:

(Muhsin Bayram) #9503

DC’nin yetişkinlere yönelik yeni Black Label markası resmi olarak duyuruldu.

Projede yer alan yazar ve çizerler arasında Scott Snyder, Greg Capullo, Frank Miller, Brian Azzarello, Lee Bermejo, Greg Rucka, Kelly Sue DeConnick ve Phil Jimenez var.

(Oolong) #9504

Ekip sağlammış.:heart_eyes:

(Mert Özden) #9505

Grant Morrison nerede acep?

(marko) #9506

Kadroya bak be hükümet kursan bakanlar kurulu hazır.

(Oolong) #9507

O, Arkham Asylum 2 ve Wonder Woman Earth One Vol 2’yi yazmakla meşgul sanırım.

(marko) #9508

Şunda Dave McKean olacak mı yine?

(Mert Özden) #9509

Hadi be! Bunu bilmiyordum. Acayip sevindim.

(Oolong) #9510

Onu bilmiyorum. Olursa süper olur. Bu arada, hikayede ki Batman’in Damian Wayne olacağı söyleniyor.

(marko) #9511

Sayende hype’ım 10 dk falan sürdü teşekkürler.