Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Oolong) #9512

Biraz daha düşüreyim: çizer Chris Burnham’mış.

(marko) #9513

Kesin Dave McKean yanaşmamıştır, o yüzden ben de yanaşmıyorum kalsın thnx.

(Berkay Küçük) #9514

Kadro muhteşem. Ancak yetişkinlere yönelik adult hikayeler Dc çatısı altında elbette çıkabilirdi.

(I am Loki, of Asgard) #9515

Günlük doz

(Why do we fall, Bruce?) #9516

Ohh, iyi geldi bea.

(I am Loki, of Asgard) #9517

Günlük dozu aldığımıza göre ben gidebilirim. :smiley:

(Muhsin Bayram) #9518

Joaquin Phoenix’li Joker filmi Jokeri 1980’ler piyasasında başarısız bir komedyen olarak yansıtacakmış.

(Berkay Küçük) #9519

Killing Joke origini kullanılacak sanırım.

(Can ) #9520

Yani Killing Joke. Batman’in filmde yer alması artık zorunluluk haline geldi gibi. Ki bana kalırsa en azından bir Batman referansı mutlaka olmalı.

(marko) #9521

Düşünsenize Batman filmde Joker’i gölge gibi kovalıyor ve gergin bir müzikle Joker kimyasala düşyor. Tek kelime etmeyen ve gizemli bir şekilde görünüp giden bir Batman’e varım ben.

(Koray ) #9522

Bu şahane ötesi bir fikir ama ne yazıkki wb de bunu yapacak bir vizyon yok

(Ertunç Doğan) #9523

O vizyonu WB dan beklemiyoruz Scorsese den bekliyoruz ve Scorsese usta bir şey isterse WB uyar.

(Oolong) #9524

Black Label etiketi altında çıkacak olan Batman: Last Knight on Earth, yanlış hatırlamıyorsam, Scott Snyder’in son Batman hikayesi olacak. Kendisi geçtiğimiz sene söylemişti.

(Mert Özden) #9525

Superman Year One da Black Label etiketiyle çıkacakmış. Superman çr’sinde aşırı yetişkinlik ne olacaksa artık? Miller yine korkutmaya başladı. Romita’nın çizimleri zaten kendisinden tiksindirtiyor.

(Oolong) #9526

Romita’nın bazı işlerini seviyorum fakat New 52’deki Superman çizimleri çok kötüydü.:joy:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #9527

Romita’yla Miller bitirim ikili resmen. Bir de konu da Superman, kağıt üzerinde çok kötü duruyor bu proje. DC neye güvenip böyle bir projeye olur verdi anlamıyorum.

(Muhsin Bayram) #9528

Frank Miller adıyla çizgi roman sattıran yazarlardan biri. DK3’ün ilk sayısı satış rekoru kırmıştı. Üstelik hayvan gibi gecikmeler yaşanmasına rağmen serinin tüm sayıları aynı ayda çıkan diğer tüm serilerden fazla satmıştı.

(Oolong) #9529

Romita yerine Klaus Janson olsaydı keşke.

(marko) #9530

Romita’dan daha kötü Superman çizen biri varsa o da Frank Miller’dır, keşke varyant falan yapsa o da gsfdxz.

(Oolong) #9531

+1111111