Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(marko) #9553

İstisnasız herkes oyuncak spoiler’larından şikayetçi ve istisnasız herkes oyuncak post’u atıyor/ oyuncak post’una bakıyor ve bunun üstüne kavgalar ediliyor. Area 51’de kanser olma riski daha düşük valla. Neyse arkadaşlar güldük eğlendik gideyim de az Shazam okuyayım.

@Redrum aynen o profildeyim ama kedi sevmiyorum o kadar üzgünüm Selina yollarımız kesişmedi.

(Berkay Küçük) #9554

The Trials Of Shazam’ı tavsiye ederim.

(marko) #9555

İnanır mısın ben de onu okuyacaktım. Gerçi bir kere daha Geoff abimin run’ına bakabilirim I guess.

(Berkay Küçük) #9556

Superman/Shazam First Thunder ve Shazam! Power of Hope’u (Alex Ross :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:) okumuşsundur başlangıç için onlar da harikalar.

(marko) #9557

Alex Ross niye Green Lantern çizmiyor lan niyeyse kafama çok oturdu bu fikir. Galiba No Fear kapağı çizmişti, neyse vazgeçtim Lantern gömeceğim.

(Berkay Küçük) #9558

No Fear’ın kapağı da ne güzel be!

(🔄) #9559

giphy

(I am Loki, of Asgard) #9561

Günlük doz

(Hakan) #9562

(Umur) #9563

Action Comics #1000 Artgerm Variant

("Daisy Ridley Fanboi" ) #9564

(Hakan) #9565

Lex takımı topluyor. (Evren olayı devam ederse)

Black Manta, Cheetah, Lex Luthor, Deathsroke, Joker. :sunglasses:

(Muhsin Bayram) #9566

:thinking:

(Hakan) #9567

Hawk-man/girl movie ? :thinking:

(Muhsin Bayram) #9568

Öyle bir şey ima ediyor ama Variety veya Deadline gibi saygın bir yayın haber yapmadığı sürece pek inanasım gelmiyor.

(marko) #9569

Greg Capullo sen nasıl bir yaratıksın

(Oolong) #9570

Scott Snyder’in yazacağı Batman: Last Knight On Earth hikayesinde de çizerlik yapacak. ^^ Keşke daha fazla çalışma fırsatları olsa. Birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar.

(Hakan) #9571

Joker Filminin Konusu Yavaş Yavaş Belli Oluyor

Bildiğiniz üzere Martin Scorsese’in yapımcılığını yapacağı ve The Hangover üçlemesini yöneten Todd Phillips yöneteceği bir Joker’in origin hikayesini anlatan film gelecek. Şuana kadar rol için geçen isimler Leanorda DiCaprio ve Joaquin Phoenix’di. Bu kadar oyuncu haberi geliyor fakat filmin konusu ne olacak?

The Wrap‘ın yaptığı habere göre, 80lerin başarısız komedyeni yani Allen Moore’un şaheseri Batman : The Killing Joke’u merkezine alacak. The Killing Joke, Joker’in en iyi başlangıç hikayelerinde biridir. Geçtiğimiz yıl animasyon filmi de çıkmıştı.

Killing Joke’u kısaca anlatmak gerekirse, 80lerde mühendislik işinden ayrılıp komedyenlik alanında şansını deneyen fakat başarısız olan bir karakter. Bir de başarısızlıklar yetmezmiş gibi karısının ölümüyle sarsılıyor. Sonrasında karıştığı bir soygunda Batman ile karşılaşıyor ve kimyasal bir tankın içine düşüyor. Burada ‘Suçun Prensi’ yani Joker’e dönüşüyor.

Todd Phillips’in Alan Moore’un The Killing Joke’unu direk uyarlayacağı ya da ne kadar esinleneceği belli değil. Bir kaç ay içinde Joker’i kimin canlandıracağı belli olacağı düşünülüyor. Eğer direk bir Killin Joke uyarlaması olursa Batman’i de kimin canlandıracağı merak konusu.

(Efe) #9572

@Estranged Valla ben Jock ve Dell Otto variantları aldım. Geçen arkadaşım baya değerlendiğini söyledi Dell Ottonun ama asla satılmaması gereken sayılardan bence Action Comics 1000.

(Efe) #9573

Supermanden daha çok öne çıkan Supergirl olmuş. Vintage dote olayını sevdim çok ama Superman nedense oyuncak bebek gibi geldi bana. Alıp almama arasında kararsızım.