Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(fza) #9594

Cartoon Network’te LEGO Adalet Birliği filmine denk geldim. Fena değildi, güzeldi ama bir şey çok sinirimi bozdu: Superman Batman’e ikide bir ‘‘Korkusuz liderimiz, emirlerin nedir lider, liderimiz ne derse odur’’ vb diyor. Zaten liderin Batman olması bence hoş değil, Superman olmalı; bir de üstüne sürekli böyle cümleler kuran bir Superman ile iyice gıcık ettiler olaya.

(Why do we fall, Bruce?) #9595

Bence liderlik diye bir şey olmamalı.

(fza) #9596

Takımların kaptanı olması iyi bir şey bence.

(Why do we fall, Bruce?) #9597

Benim demek istediğim şu: Sadece bir kişinin dedikleri olmamalı. Diğer üyeler de söz sahibi olmalı.

(Berkay Küçük) #9598

Çizgi romanlar özelinde konuşmam gerekirse Trinity Justice League’e liderlik eder çoğu zaman.
Görevlere göre uygun League üyeleri öne çıkarlar çoğu zaman. Su altı görevlerinde Aquaman’i aktif görürken Uzayda geçen görevlerde Green Lantern ve Martian Manhunter öne çıkar vs

(Umur) #9599

Green Arrow Rebirth serisi nasıl?

(fza) #9600

Ben buna karşı çıkmıyorum zaten. Sonuçta ekipler ama yine de ana bir belirleyici kişi olmalı.

(Berkay Küçük) #9601

Mükemmel. Özellikle son sayısı çok güzeldi. Ama bu sayıdan itibaren yazarı Nightwing’e geçiyor.
Dinah’ın çizimleri ilk sayılarda gözümü kanatsada sonradan çizimleri de çok güzelleşti.

(I am Loki, of Asgard) #9602

Günlük doz

(So this is end...) #9603

Rebirth’in en iyi serilerinden birisi

(Hakan) #9604

Watchmancilerin evreni yavaş yavaş ele geçirmesi.

(Why do we fall, Bruce?) #9605

Öyle diyorsan bence de Superman.

(Berkay Küçük) #9606

Man Of Steel’den ilk panel yayınlandı. İvan Reis abim beni heyecanlandırıyorsun. Donuna kurban Clark!

(Hedef 2019) #9607

(marko) #9608

20160113-1

(Hedef 2019) #9609

Cavillin yorumunu kim ne zaman attı ya bulamadım üstte

(marko) #9610

Ben muhitte 2-3 kere gördüm en az.

(fza) #9611

image

(Hakan) #9612

(So this is end...) #9613

Anlamadım