Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Barış Beyaz) #9634

Mükemmel

(Why do we fall, Bruce?) #9635

Yalnız keşke o kalemleri filan çekseydi oradan. Wp yapacaktım.

(JR Ewing) #9636

Booster Gold.

(Can) #9637

‘The greatest story never told’ diyorsun. Okudum bütün serilerini, sağol.

(Cenker Karace) #9638

Hangi Bizzarro’yu ciddiye alacaz , bizarro’yu ciddiye almak…:stuck_out_tongue_closed_eyes:

şöyle sorayım hangi Bizarro canon durumda?

imageimage

(Berkay Küçük) #9639

Benim de kafam karıştı bu Bizarroverseteki bizim (Red Hood and The Outlaws) Bizarrodan farklı anladığım kadarıyla. Çizgi romanda net bir bilgi alamadım. Hangisi canonluk bir durum yok ikisi de Rebirth hikayesi sonuçta.

(Cenker Karace) #9640

Red Hood’daki sanırsam bir denekti ,New 52 Supo’nun DNA sıyla oynanmış ilk kopyası Forever Evil’deydi bu rebirth Bizarro 2.0 olmalı , Geçen hafta çıkan sayıda Multiverse versiyonuna değinmiş lakin benim gönlüm Red Hood’daki versiyondan yana , daha derinden işleniyor Bizarro ‘yu ve seriyi okumayı keyifli kılıyor…

(I am Loki, of Asgard) #9641

Günlük doz

(Hakan) #9642

Günlük dozlara genel tepkim

(Serkan of İzmir) #9643

Benim tepkim

giphy (10)

(I am Loki, of Asgard) #9644

@H3NRY

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #9645

Nicolas Cage :slight_smile:

(Serkan of İzmir) #9646

Superman Red Son’ı az önce bitirdim. Okuduğum en iyi çr olabilir çok net. Muhtemelen Kingdom Come’ı tekrar okusam en üste yerleşir ama şimdilik Red Son zirvede. Keşke daha önce okusaymışım.

(I am Loki, of Asgard) #9647

Günlük doz :d

(Can) #9648

Yine aklıma geldi. O dönem haberler düşünce heyecandan 2-3 gün kendime zor gelmiştim, orada olsam ölürdüm herhalde. Hala ara sıra açar izlerim bunu. Tüyler diken.

(Geek Velet) #9649

Valla beni ilk kez NTV’de görmüştüm, yüreğim ağzıma gelmişti. :slightly_smiling_face:

(Muhsin Bayram) #9650

Scott Snyder’ın yazacağı Justice League serisinin kadrosu ve çizerleri belli olmuş. Çizerler Jim Cheung ve Jorge Jimenez. Kadro da şu

JLTAS ekibini alıp üzerine Cyborg ve Aquaman’i eklemişler.

(Berkay Küçük) #9651

Scott Snyder ve Jorge Jimenez’li Justice League benim gönlümü çoktan kazandı lakin Jorge çizimlerini bir tık ileri taşırsa tadından yenmez.
Bu arada sayın Dc ofisi Shazam nerede !? Metal’de görmeyi umuyorum Martian Manhunter ve Hawkgiller görünmüşken.

(I am Loki, of Asgard) #9652

Günlük doz

f1a43e4b53affa2e1fbc6505eb307c78s

(Kid A) #9653

Yıllar sonra ilk defa bir team up seri okuma isteği duydum.

Ne zaman başlıyor seri?

Edit : SHE IS BACK BITCHES!