Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Serkan of İzmir) #10533

Eagle abimin aradığı Shazam.

(Berkay Küçük) #10534

Black Adam kütük herifin zaten Dwayne Johnson’da öyle tam uyuyorlar birbirlerine

(Iron Man) #10535

Eagle abi karaktere kendini uygun gördüğü için kim oynasa ona takacaktı.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #10536

Benden iyi kara murat olur :smiley: Shazam için ersin i uygun görüyordum ama adam gitti :smiley:

(fza) #10537

Margot Robbie’nin HQ’sunu beğenmiyorum. Çok zorlama ve rol yaptığı belli oluyor bence, doğal hissettirmiyor. Ayrıca daha atletik ve zayıf vücutlu birinin oynamasını isterdim. O parendeleri vs yansıtsalar iyi olurdu.

Hep diyorum: Assault on Arkham müthiş filmdi. HQ da orada ki gibi olsaydı her şeyiyle keşke.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #10538

Definitely

(Muhsin Bayram) #10539

Robbie bence Arleen Sorkin’den sonraki en iyi Harley.

(Berkay Küçük) #10540

Suicide Squad’ta tek sevdiğim şey Harley’di benim.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #10541

Aynen benim de. :grinning:

(Hakan) #10542

Flash filminde yine değişiklikler olacak gibi.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #10543

Güzel haberlerde bugün.

(Hear me and rejoice) #10544

Bu geçen ay da çıkmıştı.Flashpoint isminin kullanılmıyacağı.Instagram da falan genç barrynin cast edildiğini gördüm ama inanmıyorum hala çekimlere başlanmadan :smiley:
Bir dc filminin geleceğine inanmak için tek koşul vardır.Oda çekimlerin başlaması :grinning:
Flashı sözde 2018 martında izliyecektik ya.Ah ah

(Aegean Sand) #10545

Aquamani yayınladıktan sonra olmadı biz yapamadık deyip bıraksalar, iyi bir liderle(kevin feige gibi biri dc’de var mı bilmiyorum) iki üç sene aradan sonra tekrar başlasalar daha güzel olmazmı? Başta Batman, Superman, Green Lantern, Flash gibi solo filmini uzun zamandır izlemediğimiz karakterlerle, tek tek sindire sindire bir evren oluştursalar evrenin selameti açısından bence daha iyi olur. Aksi halde şuan rezil bir evren söz konusu ki evrende Doomsday, Ares, Joker, Lex Luthor gibi villianlar harcanmış. Supermenin ölümü, tkdr2 gibi çok önemki öyküler çöp yapılmış. Şimdide hedeflerinde sanırsam Flaspoint var. yapma etme tijimato gel beni dinle adam akıllı birini bullalım dcu’yu emanet edelim.

(Hear me and rejoice) #10546

Ya işte bir düzen otursa planlama yapılsa filmlerin sıra sıra.Her yıl 2 dc filmi mesela.2020 için başlasınlar bu yıl çekimlere.Gerçi planları çok var ama yönetim zayıflığı var sanki yönetmenler ayrılıyo habire.

(Muhsin Bayram) #10547

(Ertunç Doğan) #10548

Sevgili muhit ahalisi, O geliyor!!

images%20(2)

Ve bu sefer hakettiği bir şekilde

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #10549

(Serkan of İzmir) #10550

Sorun burda zaten ya. Asıl problem WB’nin yönetiminde. Şimdiye kadar planlanmış filmlerin başına getirilen ilk yönetmenler projeden ayrılmasalardı DCEU da şu an gayet sağlam bir konumda olurdu. En azından bir alternatif olarak seçilebilirdi, MCU çok cıvık abi diyen insanlar da doya doya istedikleri gibi karanlık DC filmleri izleyebilirlerdi.

Ama şuan WB nasıl bir evren yaratmak istediğini kendisi de bilmiyor. Yönetmenlere de kabahat bulmamak lazım, Zack’in tarzını sevmiyorum ama yerine gelen Whedon’un da nasıl sıçtığını gördük yani. Snyder Cut kesin daha derli toplu olurdu en azından.

Son olarak ne yazık ki Kevin Feige gibi biri gelmeyecek bir daha her iki tarafa da. Geoff Johns getirildi evrenin başına ama bir değişiklik göremedik.

(Muhsin Bayram) #10551

Batman v Superman tüm planları alt üst etmeseydi bu denli bir kaos ortamı oluşmazdı diye tahmin ediyorum. 25 Mart 2016 gününden beri WB, Snyder’ın BvS ile yarattığı karmaşayı çözmeye çalışıyor. Bu alanda atılan adımların çoğu da yanlış oldu. Ama Justice League ile birlikte Snyder defteri kapandı. Aquaman ile birlikte DCEU bir nevi kreatif ve yönetimsel açılardan ikinci faza giriş yapıyor.

(Emre) #10552

Off ne güzel söylenti. Hangisi olursa olsun hiç farketmez. İkisi de benim gözümde birbirinden güzel, çıldırmalık haber. Hadi inşallah ya.