Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Destiny has arrived) #10553

Her ne kadar flash en sevdiğim dc karakteri olsa da peter jacksonun GL corps filmini yönetmesini isterim
Hayır ya olmasın lütfen

(Berkay Küçük) #10554

Bunlar ne güzel kapaklar böyle

(Ertunç Doğan) #10555

Peter Jackson bir film yönetmeli, biz onun yapımcılığını değil artık yönetmenliğini görmeliyiz.

(Cenker Karace) #10556

Peter Jackson karakter değilde Event filmi yönetmeli…Ama hangi event?

(öğnkü) #10557

Darkseid War

(Hakan) #10558

En az üçleme olacak bir seri olmalı.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #10559

Seneler içerisinde Peter Jackson ın vizyou hala aynı mı peki_? Middle Earth dizisinde LOTR benzeri başarı yakalayabilecek mi

(Emir) #10560

Wayne Rooney, önümüzdeki sezon DC United futbol takımına katılıyor.

(Barış Beyaz) #10561

Why not both? İkisini de idare edebilir

(Berkay Küçük) #10562

Justice League’i kurtaracak ekip

(Berkant) #10563

Çok daha iyi bir fikir.İşte güzel bir haber.

(Can) #10564

(Muhsin Bayram) #10565

(Destiny has arrived) #10566

Krypton dizisi dc sinematik evreniyle sandığımdan çok daha bağlantılı gidiyor.Çok iyi.Hatta direk evrende geçiyor diyebiliriz.Man of steel 2 nin yolunu yapabilirler rahatlıkla

(Berkay Küçük) #10567

Blackest Night için en az 3 filmde teker teker her spektrumun lanternlarını işlemek gerekir be abi. Başlangıç için Sinestro Corps War gayet olabilir bence.

Hatta kafamdaki Green Lantern trilogyden bahsedeyim.
Green Lantern: Rebirth
Green Lantern Corps: Sinestro War
Green Lantern Corps: Spectrum (Prelude to the Blackest Night)
ve
Blackest Night part 1
Blackest Night part 2

Dipnot: Armie Hammer bul beni yiğidim.

(Muhsin Bayram) #10568

Hemen başlangıçta yapsın demiyorum zaten. Aslında en ideali şöyle 10 yıllık, 5 filmlik bir planın son filmi olarak uyarlanması ama üçleme finali de olur gibi.

(Destiny has arrived) #10569

Birde peter jackson en az 2.5 saatlik filmler çeker.Extended cut çıkarır bide elimiz de 9 saatlik lantern filmi olur off tadından yenmez be.Her ay izlerim 3 lemeyi düzenli olarak

(Berkay Küçük) #10570

Orijinal Titans ekibinin bir filmi çekilecek olsa yönetmeninin kim olmasını isterdiniz?

Benim aklımda bazı isimler var.
David F. Sandberg
Duffer Brothers (yönettikleri hatırladığım bir film var.)
Edgar Wright

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #10571

Matthew Vaughn sanırım ama o yetersiz kalabilir, Guy Ritchie de olabilir ama ekip dinamiklerini hâlledebilir mi bilmiyorum. Joss Whedon da olabilir.

(Berkant) #10572

Spoiler vermeden nasıl bağlantılar olduğunu anlatabilir misin ? İlk bölümü izledim sonrasını izlemedim.Sarmadığından değil.Çok sardı sadece zaman bulamadım.CW’nun Dc dizilerinden sıkılmıştım.Gotham ile beraber bir başka iyi Dc dizisi izlemek istiyorum.