Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(bite my shiny metal a**) #10594

Bu iki cümlenin aklımdan geçen onca düşünceye kısaca tercüman olması,DC’nin film evreni hakkındaki söylemlerimi yarım saaten yarım dakikaya indirdiği için saolun,teşekkür ediyorum.

(Mert Özden) #10595

1992, Watchmen’in dünyasıydı. Adrian ve tayfası DC dünyasına gelince günümüze gelmiş oldular.

(Gökhan Ali Başkan) #10596

Hadi bakalım

(Aegean Sand) #10597

Daha önce öldüğü bir animasyon vardı yine öldürüyorlar BvS’de de öldürdüler. Koskoca DC Supermani öldürmeden düzgün bir iş ortaya koyamıyor mu merak ediyorum.

(InMemoryOfEmirBK) #10598

@GeraltofRivia35 Serkan buraya acil olarak ‘‘O’’ esprisi gerekiyor galiba, alalım hemen

(İkbal Kartal) #10599

koyabiliyor

(Aegean Sand) #10600

Ne koymuş peki? uzun zamandır karaktere gerekli ehemmiyet gösterilmediği açık.

(marko) #10601

Animasyon ve live-action’da sürekli öldürmekten bıkmadılar gerçekten, iyi ki çizgi romanları öyle değil. En kötü New 52 gibi bam güm dalıyor millete.

(Berkay Küçük) #10602

Daha yeni Batman Ninja çıktı.

(İkbal Kartal) #10603

sürekli değil yaw,eli yüzü düzgün ve supermanın ölmediği superman animasyonları var,live action örnekleri de var

(marko) #10604

Superman’in ölümünü konu alan animasyonlar

Superman - Doomsday
All-Star Superman
ve şimdi de bu yeni gelecek olan The Death of Superman

Superman’in ölümünü konu almayan animasyonlar

Superman vs Elite
Superman - Unbound

%60 gayet yüksek bir oran.

(İkbal Kartal) #10605

ölmediğini ayan beyan gördük,saymadım ben onu

(marko) #10606

Konu ölüp ölmemesi veya hikayenin iyi olup olmaması değil, sürekli bu konunun işlenmesi. Yoksa All-Star Superman dümdüz bir hikayesi olan bir eser değil, sadece daha farklı hikayeler işlemelerini istiyorum. Mis gibi hikayeleri var bu karakterin, benzer bir konuya sıkışıp kalmak zorunda değiller.

(Berkay Küçük) #10607

Öhöm öhöm Superman Animated Series

(İkbal Kartal) #10608

Sıkışıp kaldıklarını düşünmüyorum,supermanin en ikonik hikayelerinden birisidir death of superman,bu hikaye elbet işlenmeliydi,all star superman de öyle ve pek sevmesemde BvS de death of superman hikayesini live action da gördük,bu işlerin arasında gereksiz gelen tek iş şu son death of superman animasyonu,onu da DC nin animasyonlarda son zamanlarda pek iyi iş çıkaramamasına veriyorum

(Berkay Küçük) #10609

New 52 kafasından çıksalar da kurtulsak

(İkbal Kartal) #10610

Keşke dostum keşke

(Seni özlüyoruz Emir... ) #10611

Aynen Golden Age candır

(marko) #10612

O zaten <3

(Berkay Küçük) #10613

Seni Superman gazı sarmış koş Superman Rebirth oku biraz Superman’e Jon’a doy. Superman Rebirth candır.