Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Hear me and rejoice) #10634

Olabilir mi sizce

(Can) #10635

Keline vurasım var Bendis

(Berkant) #10637

Olması gerekiyor zaten.

(Berkay Küçük) #10638

Fabok haftalık bir seriyi çizmez herhalde limitli bir seri olabilir.

(Hakan) #10639

(Serkan of İzmir) #10640

Kulaklara bak ya Catman mi bu???

-GeraltofRivia35, 2014, Batman Gezi Rehberi adlı eserinden.

(Mert Özden) #10641

Kral ya.

(Berkant) #10642

4 yıl sonra sözde solo filmi gelecekti ama Ben Affleck’in oynayacağı belli değil :frowning:

(Muhsin Bayram) #10643

JL8 adında bir webcomic serisi var. Belki daha önce duyan veya birkaç paneline denk gelen vardır. JL üyelerini ilkokul öğrencisi olarak yorumlayan, all-ages fun formatında bir seri. Tamamı internet üzerinden ücretsiz bir şekilde okunabiliyor.

http://limbero.org/jl8/1

İnsanı okudukça iyi hissetiren inanılmaz tatlı bir seri bu. Komik, eğlenceli, bir ton easter egg barındırıyor, çizim tarzı harika. Üstelik yer yer içerdiği mini hikaye arkları çoğu “ciddi” çizgi romanı utandıracak zekaya ve derinliğe sahip. Serinin başlarında Superman, Neil Gaiman ve Sandman odaklı bir hikaye var ki okuyan her DC sevenin suratında eşek kadar gülümseme bırakmaması ve tüylerini diken diken etmemesi imkansız. Spoiler vermek istemiyorum, olay #81 sayfasında gerçekleşiyor.

Tüm seri 1.5-2 saat içinde tüketilebilir. Hafta sonu boş vaktiniz varsa bir şans vermenizi şiddetle tavsiye ederim.

(Hakan) #10644

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #10645

Öhöm veya tamamını okuyan öhöm.

Bu arada ne zamandır yeni sayfa çıkmıyor sebebini bilen var mı?

(Muhsin Bayram) #10646

Çizer Yale Stewart başka projeler ile uğraşıyormuş diye gördüm. Son sayfa da çok garip bir yerde bitmişti.

(Muhsin Bayram) #10647

(Can) #10649

Greg Berlanti

(Kürşad the Falcone) #10650

Bu DC Universe olayına ben iyi hyplanmaya başladım. Duyurdukları işlere bakarsak bu işe büyük yatırım yapıyorlar gibi görünüyor. DC sinema kanadını toparlamak için ağıra almışken dizi kanadından mı atağa çıkacak acaba?

(Oolong) #10651

Şu servisin fiyatını ucuz tutsalar bari.

(Hakan) #10652

Bize her türlü pahalı olur. Netflix gibi ülkelere göre fiyat olmaz ise.

(Hear me and rejoice) #10653

Bu servisi kullanırmısınız cidden 2-3 dc dizisi için?.Başka ne içerikler olacak bakalım sadece 2-3 dizi için kullanmam çok zor şahsen.Aylık 5 dolar olur diye tahmin ediyorum ben

(Can) #10654

Evime görselini bile asarım ne diyorsun sen… Bugüne kadar bu servis için 3 live-action, 2 animasyon dizisi duyuruldu. Daha birçok içerik gelecektir. Ek olarak eski animasyon yapımlarını da derleyip dahil ederler. 5 dolar gayet uygun ama daha fazla olacağını düşünüyorum. Gerçi daha ABD dışında hizmet verip vermeyeceği belli değil. Bana kalsa şu dizileri hemen yaparım;

• Blue Beetle (Ted Kord) Live Action
  • Green Lantern Corps (Animasyon)
  • Deadman (Live-Action)
  • New Gods (Animasyon)
  • Hawkgirl & Hawkman (Live-Action)
  • Midnighter & Apollo (Live-Action)
  • Justice League Dark (Animasyon)

(Hear me and rejoice) #10655

5 dolar olursa gerçekten alabilirim hizmeti 1 ay denerim.Ama 5 den fazlası yok verilmez.Animasyonlardan beklentim daha fazla şuan için.
Şu ana kadar neler duyuruldu tam olarak.Titans var doom patrol var bi de green lantern corps animasyonu gelse dediğin gibi mükemmel olur
Aslında para gömüp lantern corpsu live action yapsalar şahane olmazmı