Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Muhsin Bayram) #10656

Muhteşem çizgiler kötü renklendirme ile nasıl piç edilir:

(Can) #10657

O film olur, diziye kimse o kadar fazla bütçe ayır(a)maz. Özellikle konu Green Lantern Corps ise.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #10658

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #10659

:frowning_face:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #10660

(Geek Velet) #10661

Easy Miss, I’ve got you.
You’ve got me! Who’s got you!!??

(Gizem) #10662

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #10663

:smiley: Züper

(Berkant) #10664

Bir karar ver be adam…
Cidden bu laf şu adama o kadar çok söylenmiş olacak ki Google’a ‘‘Bir karar ver be adam’’ yazınca görsellerden birinde Ben Affleck var…

(Devrim) #10665

Arkadaşlar hiç çizgi roman okumamış birisi olarak sırf Kingdom Come inanılmaz övülüyor diye okumak istiyorum. Yalnız direkt onunla başlarsam etkisi az olur diye korkuyorum. Öncesinde oku diyeceğiniz şeyler var mı yoksa ondan başlamam okay midir?

Not: Çizgi roman okumamış olsam da çeşitli oyunlar, filmler ve çizgi filmler sayesinde karakterlere aşinayım.

(Muhsin Bayram) #10666

Niyetin Kingdom Come okumaksa Kingdom Come oku. Öncesinde okuman gereken bir şey yok. Yok eğer genel olarak çizgi roman okumaya başlamak istiyorsan sevdiğin karakterleri, ilgi duyduğun hikaye türlerini yazarsan daha iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz.

(Devrim) #10667

Açıkçası en çok Kingdom Come okumak istiyorum ama başka serilere de merakım var. Genel olarak Batman ve çevresinde geçen hikayeler (joker - bane - harley quinn vs.) çok ilgimi çekiyor. Olgun karakterlerin gerçekçi hikayelerini seviyorum. Fantastikten ziyade polisiye tarafı yani kısacası.

(Muhsin Bayram) #10668

Dediğim gibi Kingdom Come için önceden herhangi bir şey okumana gerek yok.

Batman’e İlk Yıl -> Gülen Adam -> Bitmeyen Cadılar Bayramı üçlüsü ile giriş yapabilirsin.

(Devrim) #10669

Teşekkürler

(Berkay Küçük) #10670

Evet öncesinde herhangi bir çizgi romanı okumaya gerek yok ancak. Arka planda gördüğümüz bazı karakterlerin kim kimin çocuğu gibi meseleleri iyi anladığında çok daha ilginç bir hal alıyor Kingdom Come kendi adıma.

(Devrim) #10671

O zaman kendimce bir liste yapıp birkaç sıra geriye atacağım Kingdom Come’ı. Güzel şeyleri tam verimiyle tüketme takıntısı var bende biraz. :grinning:

(Berkay Küçük) #10672

Justice League, Justice Society, Teen Titans hakkında temel bilginin olması, karakteri biraz tanısan yeterli aslında. Superman Special’ı okumayı unutma bu arada.

(Devrim) #10673

Tamam teşekkürler

(öğnkü) #10674

@FranklinRichards sen Thy Kingdome Come okudun mu, önerir misin?

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #10675

Kingdom Come’u direk oku eğer tanımadığın karakterler olursa google yeterli olur merak etme, kingdom come’dan sonra alex ross’un justice serisini de öneririm,kingdom come’un üstüne iyi gider