Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(fza) #10697

Bu adam çok sinsi duruyor ya. Hiç Alfred’in sempatikliği yok bunun tipinde. Alfred olduğunu bilmesem, dizide canlandırdığı karakterin kötü adamlardan biri olduğunu sanırdım.

(Mert Özden) #10698

(Umur) #10700

(Berkay Küçük) #10701

Bendis’in Man of Steel eventinin ilk sayısının eleştirileri ufaktan düşmeye başladı.
Bleeding Cool 9/10

gözlerimle okumadan 9/10’luk bir çizgi roman olduğuna inanmam.

(marko) #10702

Ben sen okuyup da 9’luk bir iş desen de inanmam.

(Berkay Küçük) #10703

Muhit’te benden daha fazla Man of Steel’i hiçbir beklentisi olmadan bekleyen biri yoktur.

(Why do we fall, Bruce?) #10704

9/10 mu?

1412421-414-1412-4142

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #10705

(Can) #10706

Bu kararı kim aldıysa annesine buradan sevgilerimi gönderiyorum. Bıkmadınız ayak altına almaktan şu karakterleri.

(Kid A) #10707

Offf Kate’e yapmayın bunu ya.

Karakter bir de eşcinsel. Eşcinsel dramasına hazır olsun izleyenler. Koskoca Kate’i sadece eşcinsel kimliği ile işler bu vitaminsizler.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #10708

En azından görsel efekter gerektiren bir karakter kullanmayacaklar. Bir de aslında The CW yaratığı evren fikir olarak güzel ama işleyiş kötü.

(Berkay Küçük) #10709

Varlığını kabul etmezseniz hiçbir zararı yok tüm bu saçmalıkların.

(Can) #10710

Görsel efekt gerektiren bir karakter kullansalar bu kadar zoruma gitmezdi. DC’nin kırmızı çizgisi Justice League karakterleri ve onların bağları olmalı. Nasıl Iron Man dizilerde görünmüyorsa bu karakterler de diziler için büyük toplar. Özellikle de bu tarz kalitesizlik paçasından akan bir evren için.

Ek olarak: Çıldıracağım abi bu nedir ya?

(Kid A) #10711

Ben olsam kurumsal kimlikten ödün verip engeli basardım ama sen daha iyi bilirsin tabii :d

(Can) #10712

Hakaret içermeyen sözler için bir şey yapmıyoruz. Zevksiz deyip geçiyoruz :((

(Berkay Küçük) #10713

Allah yardımcın olsun kardeşim.

(Serkan of İzmir) #10714

En azından sinema departmanından daha çok çalışıyor televizyon departmanı :DD

(Can) #10715

Bu haber dışında en son CW dizileri ile ilgili bir içerik 1,5 sene önce falan girdik. İlginç olduğundan yer verdik buna da. Onun dışında adını bile anmıyoruz, o yüzden bu tarz arkadaşlar genel olarak uzaklar bize. Ama yine de sağol :))

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #10716

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #10717

Oh olsun.