Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Can) #11250

Adam o anlamda demedi. Evren içerisinde ayrı bir yere sahip olacak anlamında kullandı cümleyi. İşte ne kadar yanlış editörlerin kafasına göre başlık atması. Ki ‘evrenden bağımsız olacak’ sözünü söyleyen Warner Bros, Matt Reeves değil. Bu da ayrı bir facia.

DIBAST5W0Actbhm

(meta) #11251

Eğer bir yönetmen o haberde yazan sözü söylerse, o söz manşet olur. Burada bir yalan haber yok o zaman. Yanlış da konuşmuş olabilir fakat bütün bir cümle olarak, DCEU’da olmayacak demiş ise podcastte, nasıl bir manşet atmaları gerekiyordu ki? Amy Pascal çıkıp Venom ile Tom Holland Spidey’si crossover yapabilir dediğinde de bu doğal olarak manşet oluyor.

Ayrıca WB’da hangi filmin hangi evrende geçeceğinden yazarlar yapımcılar bile eminler mi şu anda bile? Bilemiyorum açıkçası. WB, DC karakterlerinin içinde bulunduğu sinematik evrenine resmi bir isim bile koymadı. En büyük manipülasyon, en büyük clickbait kaynağı o zaten. Podcastte DCEU’dan bahsediyor, burada DC Universe demiş. Politik cevap vermek zorunda kalıyor yönetmenler de sonra. 3 yıl sonra Batman filmi hali hazırdaki evrende geçmese Matt Reeves çıkıp ben DC Universe’de geçecek DCEU’da geçmeyecek demiştim zamanında, ikisi de doğru gördüğünüz gibi diyebilir mesela. Böyle çorba olmuş bir gündemde basının tavrına takılmak, 3.-4. mesele gibi geliyor bana.

(Can) #11252

"When they approached me, what ‘they said’ was, ‘Look, it’s a standalone, this isn’t part of the Extended Universe.’’

iyi geceler.

(evethearteyes) #11253

Vov. Azıcık baktım da ego yarışı ve saygısızlık görmedim yau, niye bu kadar celallendiniz canım dostlarım.

(Oozaru) #11254

Siyah don geri dönüyor!

(was never real) #11255

Ortamlara düşüyor yavaştan.

https://www.planetdp.org/title/the-death-of-superman-dp71278
çevirisi de 1-2 güne bitecekmiş.

(Protheus) #11256

Bu animasyona ne gerek vardı hala anlamıyorum.Eskisi gayet güzeldi zaten.Kaç yıl oldu bir Green Lantern göremiyorum animasyon olarak.

(Oozaru) #11257

Onu geçtim, Flashpoint dışında 1 tane solo Flash animasyon filmi yok!

(Berkay Küçük) #11258

2009’daki Wonder Woman animasyonundan sonra bir tane Wonder Woman filmi gelmedi :confounded:

(Protheus) #11259

5 yılda 7 tane Batman animasyonu geldi.Artık Batman’i salın abi başka karakter mi kalmadı.:expressionless:

(Mert Özden) #11260

Çok güzel…

(Barış Beyaz) #11261

*Devamlı olarak mı? Yoksa bir event için mi

(Berkay Küçük) #11262

Detective Comics #1000 yaklaştığı için öze dönüş gibi sanki.

(Oozaru) #11263

Batman #55’nın kapağıymış. Sanırım kalıcı olarak geri dönüyor.

(Oozaru) #11264

Batman: Damned #1

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11265

Müthiş

(Oozaru) #11266

Black Label adı altında, Flashpoint Batman’i ile ilgili yeni hikayeler bekliyorum. İş bilen birine verirlerse, peynir ekmek gibi satar.

(Berkay Küçük) #11267

The Buttom’dan sonra uzun süre göreceğimizi sanmıyorum. Bir ihtimal Doomsday Clock finalinde.

(Berkay Küçük) #11268

Scott Snyder’ı etiketlememek ayıptır lan.

(.) #11269

Merhaba H3NRY. Buraya kayıt olalı 1 gün oldu ve dikkatimi çeken bir şeyden bahsetmek istedim: Çok güzel haberler atıyorsun. Bir DCsever olarak kendi adıma teşekkür ederim. :blush::blush: