Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Can) #11350

Keşke spoiler vermeseydin Berkay.

(Berkay Küçük) #11351

spoilera almamışım çok özür dilerim.

Man of Steel #6’yı bitirdim. Yorum yapamıyorum. Sanırım bağımsız bir kafayla baktığımda çıkan iş iyi. Ancak ben köpek gibi endişeliyim bir yandan. Beğenmek ya da beğenmemek işte bütün mesele bu.

(Barış Beyaz) #11352

Arkada DCEU oyuncularının fotoğrafları var. Hayırlısı

(Mert Özden) #11353

Affleck%20aprroves

(Mert Özden) #11354

Kanser olmak isteyenleri buraya alalım.

Donald Glover, Ozymandias olsun diyen var. Kafalar pırıl pırıl.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11355

:nauseated_face:

(Barış Beyaz) #11356

(Kürşad the Falcone) #11357

Daniel Craig for Ozymandias.
John Hamm for Comedian.

(Mert Özden) #11358

Bence Comedian için bu Dünya’ya gelmiş tek bir adam var. O da Ron Perlman :smiley:

(Barış Beyaz) #11359

Ozymandias dışında müthiş bir kadro olduğunu düşünüyorum ( C. Bale da güzel bir tercih bence, Ozymandias için)

(marko) #11360

Silk Spectre da bence o kadar iyi bir cast değil.

(Emre) #11361

Nasıl ya? Ron Perlman’ı severim ama Jeffrey Dean Morgan’ın üzerine çıkacak bi cast gelemez bence. Watchmen kadrosu direkt muhteşem. Ozymandias’ı biraz yadırgamıştım ama çok da sıkıntı değil o da.

(Mert Özden) #11362

Watchmen filmi içinde Ozymandias’ı konuşacaksak, buraya Zack’in sülalesini dahil etmem gerekeceğinden, onun hakkında konuşmayacağım.

Jeffrey Dean Morgan zaten çok iyiydi. Jackie Earle Haley zaten cuk olmuştu. Billy Crudup ve Patrick Wilson da çok iyiydi. Solien’e katılıyorum. Malin Akerman, Spectre için hiç iyi bir tercih değil.

(was never real) #11363

+sonsuz

(Emre) #11364

Ozymandias’ın karakter gelişimi sıkıntılıydı gerçekten ama süreyle doğru orantılı düşündüğüm de benim canımı pek sıkmadı ya. Malin Akerman konusunda ise katılmıyorum bence o da çok iyi bir cast.

(Kürşad the Falcone) #11365

Filmin en büyük sorunu Ozy’ydi ve sebebi bence oyununun performasıydı. Muhtemelen Ozy çok çok zeki ve her şeyi kontrol eden biri olduğu için onu sakin bir karakter olarak yansıtmayı düşünmüşler. Ama Ozy’nin egosunu, imparator karizmasını unutmuşlar. Bu yüzden fazla durgun bir karakter çıkmış ortaya. Ozy performası Anthony Hopkins’in Dr. Ford performansı gibi olmalı.

(Mert Özden) #11366

Ozymandias haberlerde, Sovyetler ile Amerika’nın müttefik olduğuna dair haberleri görünce ağlayan biri, sırf bu olaydan bile, kişiliğinin yapı taşını çözebiliriz. Filmde Matthew Goode, her an uyuyacakmış gibi hareket ediyordu.

(Berkay Küçük) #11367

Ozymandias ve Spectre direk kötü cast. Diğerleri ise gayet iyi.

(was never real) #11368

one of the best cast ever…:+1:

(mahmut de) #11369

Boyd Holbrook reis de güzel cast olabilir