Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Berkant) #11370

Şu Donald Glover iyi güzel ama her yere sıkıştırma çabaları sinir bozucu olmaya başladı.Hatta bir ara Solo filminde iyi iş çıkardı diye sırf Lando filmi çekmeyi planladıkları söylentisi çıkmıştı.Ozymandias cast’ı Donald Glover mı olmalı ? Komik :joy:

(Can) #11371

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #11372

(Can) #11373

(fza) #11374

Hal Jordan olur belki de. Gerçi arkadaki oyuncular BvS filmi için yapılan liste gibi geldi bana.

(Berkant) #11375

JL rezaletinden sonra uzun bir süre ekip işine yada crossover’a bulaşmasınlar bence.Bulaşacaklarsa bakış açılarını değiştirip bir ekip filminin nasıl işlediğini öğrendikten sonra ve mümkünse hepsinin solo filmleri bittikten sonra ekip işlerine bulaşmaları daha sağlıklı olur ama bunlar yine yanlış karar verir kesin.

(marko) #11376

Jason Fabok yine yapmış yapacağını, kendisinin Batman #50 varyantı.

(Berkay Küçük) #11377

Bu sayının içinden yalnız. Bu arada Fabok Man of Steel #6’da döktürmüş.

(marko) #11378

“My little tribute” diye paylaşınca varyant sandım da, 90’lar kostümüyle çizmiş bir de. Kral.

(Can) #11379

Özel çizimleri dışında (Lee Bermejo <3) Batman #50 kocaman bir hayal kırıklığı benim için. Twist diye yutturacaklar şimdi bunu.

Burası çok güzeldi ama.

(Berkay Küçük) #11380

Ne X-Men Gold #30’u ne de Batman #50’yi twist olarak nitelendirmek çok yanlış bence. Evlenseler twist olurdu hatta. Seri boyunca Batman’in Batman olmasına çok fazla eğildi King. Bat is broken paneli bu yüzden çok derin. 50 sayılık bir hikayeyi tamamladı King her seferinde Bruce’u daha da yıprattı. Son hamlenin Selina’dan gelmesi benim için sürpriz değil.

Sayının en can alıcı yeri benim için kesinlikle şuraydı.

(Can) #11381

Batman’in evlenmesine sıcak bakmayan birisi olarak, o kadar uzun zamandır bu evliliğin reklamı ve hikayesi yapıldı ki şahsen büyük bir beklenti içerisine girmiştim. Çoğu karakterin katılacağı bir evlilik bekliyordum, klasiklerin biraz olsun dışına çıkacak diyordum Tom King. Olmadı. Sayının içerisindeki herhangi bir replik bu hayal kırıklığımı gideremez benim, keza gidermedi de. Aylardır vaat edilen şey gerçekleşmediyse benim için hayal kırıklığıdır. Keza Catwoman #1 de kötü bir sayıydı.

(Berkay Küçük) #11382

DC Nation #2 ile DC resmi olarak en hızlı 10 karakterini açıkladı. Listenin son kısmı ilginç.

1. The Flash (Wally West)
  2. The Flash (Barry Allen)
  3. Reverse Flash
  4. Superman
  5. Black Racer
  6. Cheetah
  7. Wonder Woman
  8. God Speed
  9. Shazam
  10. Kid Flash

(Mert Özden) #11383

Oha… OHA…

(İkbal Kartal) #11384

Son kısım baya ilginç gerçekten,bu arada ben reverse flash’ı Barry’den hızlı sanıyordum

(Berkay Küçük) #11385

Barry’nin tüm gücüyle Eobard’dan hızlı olmasını anlıyorum ama Shazam Wonder Woman’dan neden daha yavaş onu anlamam pek mümkün değil birde Wally II’nin sonuçta speedforce bağlantısı var neden bu kadar geride anlamadım.

(İkbal Kartal) #11386

Shazam’ın kid flash’dan hızlı olması garip gerçekten

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #11387

(Berkant) #11388

Erken konuşmak gibi olmasın ama yeni bir Suicide Squad vakası geliyor gibi gözüküyor.Az kasılan senaryo çok kasılan frikiklere hazır olun.

(Kaan Akdemir) #11389

Allah kahretmesin ya