Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(fza) #11390

Ana Birds of Prey kadrosu olur da Batgirl filmi de iptal olur tamamen inşallah.

(Barış Beyaz) #11391

300 TL’den aşağı olmaz, o da ülkeye gelirse…

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #11392

Margot robbie’in Harley Quinn sevdiğim için iptal edilmesin istemiyorum. Ama gerçekten iyi bir şey yapacakların da düşünmüyorum.

(fza) #11393

Siyahi Black Canary! Olley beeee!!! Batgirl de transseksüel olursa tamamdır bu iş. :ok_hand:

(Oozaru) #11394

Bundan aylar önce “bakalım içlerinden hangisi siyahi olacak” demiştim. Lol.

(marko) #11395

Black Label’dan çıkacak Batman - Damned’den şöyle bir panel düşmüş.

(Berkay Küçük) #11396

Ben paylaşacaktım tam. Senden hızlısı mezarda😂

(Oozaru) #11397

Black Label etiketi altında yayınlanacak çizgi romanlar komple güzel olur umarım. ^^ Aquaman ile ilgili de çizgi roman gelecekmiş.

(Berkant) #11398

Birds of Prey’de bildiğim kadarıyla Harley yok.Harley’i koymaları bile amaçlarını belli ediyor.SS’de fiziğini iyice gözümüze sokmuşlardı Margoth ablamızın.JL’de de benzer olayı Gal Gadot’a yaptılar.Cast’a fizik olarak çok beğenilen bir oyuncuyu koyduklarında kendilerinden geçiyor yapımcılar.Buradaki ekibin full kadın olduğunu hesaba katarsak frikikler,zoomlar,danslar havada uçuşacak.Eh İmdb’de gözüken yönetmen tercihine bakıyorsun adamın doğru düzgün uzun metraj film çekmişliği yok.Yönetmen umut vaat etse yine iyi.Bu gerçekler bile projeden umudu kesmek için yeterli bir sebep.

(Barış Beyaz) #11399

Şaka sanmıştım, gerçekmiş.
Herhangi bir karakteri siyah veya eşcinsel yap, sonra kameraya göğüs veya kıçlarını göster. Oldu mu şimdi ?
Herhangi bir şekilde eşitlik veya feminizmle ne alakası var bu hareketlerin?

(Mert Özden) #11400

Şimdi ben böyle bir Black Canary göremeyecek miyim?

Vallahi bunlar büyük küfür içindedir.

(Berkant) #11401

Göremeyeceğiz maalesef :frowning: Arrowverse’deki rezil Black Canarylerden bile daha kötüsünü yapacak adamlar sinemada…

(fza) #11402

Bu arada ben Margot Robbie’nin söylediği şey üzerine yorumumu yaptım sadece. Black Canary’nin siyahi olacağı kesin değil ama muhtemelen bu minvalde bir değişiklik olacak 3 karakterden birinde ve hatta hepsinde belki de(Huntress, BC ve Batgirl).

Okuduğum bir yorumdan hareketle şunu diyorum: Ulan madem diversity olsun diyorsun filmde; o zaman koy Vixen’i, koy Katana’yı. Nasılsa HQ da orjinal kadroda yoktu ama koydun onu, diversity yapacağım diye de karakterlerin görünüşlerini ile oynamak yerine geri planda kalmış azınlık karakterleri parlat.

Var olan bir karakteri azınlık yapalım düşüncesi çok tembel bir düşünce. Rebootlarda vs zaten ayrı gıcık kapıyorum ama bir de bu koskocaman DC evreni, azınlık olup da geri planda kalmış ve senin -insanların da fazla bilmemesini göz önüne alarak- üzerinde güzel hikayeler kurabileceğim en az 10 tane karakter vardır eminim Birds of Prey diye film yapıp da koyabileceğin.

(Muhitin Delisi) #11403

Yapımcılar black canary’deki black’i çok yanlış anlamışlar

(marko) #11404

Jim Lee’nin çizip Alex Ross’un renklendirdiği, benim de dibimin düştüğü şöyle bir çizim bırakayım.

(İkbal Kartal) #11405

Bunu Jim Lee’nin çizdiğine katiyen inanmıyorum

(Mert Özden) #11406

Good old donlu days…

(Berkay Küçük) #11407

Eski kostüm Man of Steel #6 ile geri döndü.

(was never real) #11408

What if Superman gerçek Dünya’da olsaydı…

(marko) #11409

Superman #1’in kapağı Ivan Reis’ten çok Rob Liefield çizimi gibi duruyor.