Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11430

Çok yaşlı çoook

(Berkant) #11431

Sana göre.

(İkbal Kartal) #11432

Tabi bana göre ama sırf tumblr kitlesi sevdi diye daha ortada Batman filmi bile yokken Joker-Harley spin off filmi yapmaktan daha gerekli bir fikir evrenden bağımsız bir joker filmi yapmak ve üstelik bu filmi hata yapmayacak ellere teslim etmek. WB’den nadiren çıkan güzel fikirlerden biri olduğunu düşünüyorum

(marko) #11433

10 yıl aradan sonra nihayet beyazperdede Joker izleyeceğiz, nays.

(İkbal Kartal) #11434

(Berkay Küçük) #11435

The Dark Knight Joker’i Joker değil ama çok güzel bir şey o ayrı.

neredeyse 30 yıl sonra Joker izleyeceğiz.

(marko) #11436

Dark Knight Joker’i bayağı Joker bence ama Batman’i biraz şey.

(Berkant) #11437

Ben den o saçma Harley ve Joker filmi projesinden daha gerekli olacağını düşünüyorum ama Batman’siz bir Joker filmine de coşamıyorum.Sen coşabilirsin tabi orası ayrı konu.En azından iyi bir Joker olma potansiyeli taşıyan birini seçmişler.Jared Leto berbat bir Joker’di.Beyazperdede izlediğimiz son Joker o olmayacak en azından :slight_smile:

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #11438

Tahminen bu Joker’i asıl Joker yapıp Suicide Squad’dakini bir Robin’in Joker tarafınan Joker’e çevrilmiș Hali olarak yutturacaklar.

(İkbal Kartal) #11439

Bir ara Batman’in filmde olacağı,en azından görüneceği yönünde söylentiler vardı. Ne kadar doğru bilemiyorum

(Witch-Dentist of Muhit) #11440

Kalbim acayip kırık…

Bir ara yine yazmıştım. Bence bu Joker ile başka bir Batman’i bağlayacaklar. Bu filmde Batman gözükebilir, Ben Affleck’ten farklı bir Batman görebiliriz.

Diğer Joker filminde de, Jared Leto’lu olanı kastediyorum, Robin’in nasıl öldüğünü işleyebilirler. Eğer Robin’in ölümünü işlerlerse süper bir film ortaya çıkar.

Bu şekilde de Ben Affleck’i çaktırmadan sündürürler. Sadece bir düşünce tabii.

(Mesut) #11441

Bence bu şekilde davranmaları artık DCEU’un büyük bir marka değer kaybı yaşamasından dolayı. Muhtemelen 3-4 tane böyle alternatif film çekip multiverse olayına girecekler. DCEU 1 evrendi ve onları sadece ara sıra göreceğiz deyip yeni evreni ana evren olarak tanıtacaklar diye umuyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #11442

(Berkant) #11443

Bilemiyorum ama bana Venom filminde Spidey’nin gözükecek olma olasılığı ile eşit gibi geliyor Batman’in gözükmesi.

Kalbini kırmana gerek yok dostum.Lafım Leto’ya sana değil :slight_smile:

Bence Aquaman,Shazam ve WW84’ten bekledikleri gişeyi aldıkları sürece DCEU’dan vazgeçmeyeceklerdir.Bence bu olası alternatif evreni şöyle kullansalar daha iyi olur.DCEU’nun villian tabanlı filmlerini iptal ederler ve bu olası evren villian tabanlı olur.Villian filmleri bu evrenden yürür.DCEU’da daha çok “Hero” tabanlı bir evren olur.Olması gereken de buydu zaten.İlla birinden vazgeçmesine gerek yok. DCEU MCU desek bu Jokerli film ile başlayacak evren de Sony’nin Venom filmi ile başlatacağı villian tabanlı evren gibi olur.Ya da Fox’un evreni gibi de olabilir (Her ne kadar villian tabanlı olmasa da o evren).Tek fark aynı stüdyodan çıkmaları.İkisini birden de yürütebilirler bence her ne kadar gereksiz bir adım olduğunu düşünsem de bu Joker filminin ve olası yeni bir evrenin.Aklıma en doğru kullanılış şekli olarak bu geliyor.

(Hakan) #11444

Ortaya güzel bir iş çıkarsa Oscar kokusu alıyorum.

(İkbal Kartal) #11445

Batmanin görünme ihtimali daha yüksek diye düşünüyorum

(Berkant) #11446

Umarım.

(marko) #11447

Arkadaşlar sizce de “şu gözükecek mi, bu hangi evren şu niye oynamıyor” geyikleri en azından şu aşamada biraz gereksiz değil mi yav? Adamların elinde ilginç bir karakter ve iyi bir konu var ve bu filmi kaşesi yüksek adamlar çekiyor. Yani gerçekten, şu aşamada sağda solda bir levye veya batmobile görmek mi heyecanlandırıyor sizi? Scorsese Joker filminin yapımcısı yahu film DC evreninde olsa ne olur olmasa ne, mis gibi bir film geliyor işte ne güzel. Suicide Squad’da Batman gördük de ne oldu, filmde ne Joker ne de başka bir şey yoktu. İyi film izlemek > içi boş ama karakterlerle doldurulmuş film izlemek

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11448

Dedi ve konuyu kapattı.:v:t6:

(anıl) #11449

O kadar katılıyorum ki.