Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Serkan of İzmir) #11450

Ne denebilir ki… Boşuna solien’ci değiliz.

(marko) #11451

Sen bana her böyle dedikçe kafamda Tarkan “Yaktın beni hain” diyor Serkan’cığım.

(Serkan of İzmir) #11452

@elpis ablamın kafasındaki Tarkan da “Kıl oldum abi.” diyormuş…

(marko) #11453

Yalnız şaka maka adamlara “şöyle şeylerden bahsetmeyin” diye ayar çekerken birbirimize yürüyerek konuyu aşırı saptırdık Serkan dostum, gel seninle Batman’in Superman’i klozetle dövdüğü bir film yazalım.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11454

Batman gerekirse bakışlarıyla adam döver. :face_with_raised_eyebrow:

(marko) #11455

Keşke bakışlarıyla dövseydi. :confused:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11456

Oraya gelecek olursak. Superman gazı yiyince güçlerini kullanamadı. Haliyle bizimki de eline ne geçerse allah yarattı demeden girişti. Aslında çok basit

Burada da lavabo gideri var mesela

(İkbal Kartal) #11457

Solien bey benim bunu üstüme alınmam gerekiyor mu? Gerekiyorsa ona göre savunma yapacağım :face_with_raised_eyebrow:

(marko) #11458

Bilmiyorum dostum ben sizi düşündüğüm için öyle dedim.

@eagle bunu yapan Batman Pacific Rim’deki gibi bir zırhla gezmese hak verebilirdim abim.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11459

Haklısın!

(Berkay Küçük) #11460

Onu bunu boşverin de Kyle, Guy, Zod, Orion ve Arkillo’nun Darkstar’lara dalması acayip güzel lan.
Venditti’nin son iki arcı hoşuma gidiyor baya.

(İkbal Kartal) #11461

Benim film için heyecanlanmamın sebebi bu

Bu ise küçük bir bilgilendirme sadece. Hype sebebim değil. Kaldı ki öyle bir kadronun çıkaracağı bir filmde Batman’in olup olmamasının filmin iyi veya kötü olması açısından bir önemi yok ama Batmanin olması pek tabi hype sebebi olabilir

Şu aşamada değil tabi ama yarın Scorse abimiz çıkıp filmde Batman olacak derse ayriyeten coşarım.

(marko) #11462

Venditti’nin yıllardır Green Lantern yazmasından daha kötü bir haber varsa o da Grant Morrison’ın Green Lantern yazacak olması, umarım olmaz.

(İkbal Kartal) #11463

Neden peki?

(Berkay Küçük) #11464

Zod arcı ve Darkstars arcı baya hoşuma gitti benim. New 52’de Green Lantern hiç okumadım ama Rebirth’te zaman zaman harika panellere sahip eğlenceli ama 3.5/5’in ötesine gidemeyen bir seriydi HJAGLC. Geoff Johns’tan sonra gelince tabi herkes adamdan nefret etti.

(marko) #11465

Beynime ağrılar giriyor Grant Morrison okurken, karışık geliyor.

(Berkay Küçük) #11466

JLA?

Bu arada Morrison efsane Kyle Rayner yazar kesin üff. Keşke Donna yine Darkstar olsa bunlar birbirine tutulsalar çok mu şey istiyorum hakim bey?

(İkbal Kartal) #11467

O Morrison’un genel tarzı,bazen kafa karıştırıyor evet. Keşke Hickman gelse,GL yazsa

(Protheus) #11468

tenor

(Oozaru) #11469

Yeni GL serisini gerçekten Philip Tan çizecekse harika! Adamın hastasıyım. İnşallah seri aylık olarak yayınlanır da, hep Philip Tan çizer.