Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(marko) #11470

Liam Sharp olsun ama Philip Tan da müthiş olur hayır demem.

(Oozaru) #11471

Liam Sharp çizecekmiş. Aklımda Philip Tan diye kalmış nedense. :smiley: Olsun, Liam Sharp’ta efso çiziyor.

(marko) #11472

Liam Sharp’ın Wonder Woman’daki epik çizimleri Green Lantern’da görmek müthişolacak ya, 15 yıldır hep benzer çiziliyor GL title’ları.

(Protheus) #11473

(Berkay Küçük) #11474

Tüylerim diken diken oldu. Piyasadaki en başarılı yazarlardan biri.

(İkbal Kartal) #11475

Ms.Marvel yazmış ablamız,üstelik bununla ödül almış. Ben bi yükseldim,WW Rebirth’e geri dönüyorum

(Kid A) #11476

Captain Marvel’ı vermediler bir türlü şu kadına ya.

(Berkay Küçük) #11477

Flash War Joshua Williamson’ın şu ana kadar ki en güzel runı oldu. Bir çok kişi Rebirth’ü aksiyon anlamında yersiz şekilde eleştirse de kahramanların hiçbir mantıklı açıklaması olmadan birbirlerine dalması benim için hiçte ilgi çekici bir şey değil. Flash War’da da korktuğum şey olmadı. Joshua Williamson karakter motivasyonlarında seri boyunca çok büyük hatalar yaptı. Ancak Flash War’da bir iki sayı boyunca harika bir iş çıkarmış kendisi. Wolfman ve Geoff Johns runlarını okuyan biri için #50 çok çok çok güzel ve özel bir sayıydı. Dr. Manhantan göndermesi de gözlerden kaçmadı. Speed Force yıkıldı artık iki yeni force var. ve nefis bir haber Bart Allen artık döndü. Ancak Impulse kostümünde döndü. Kid Flash kostümüyle dönmesi gerekmez miydi?

(fza) #11478

Yine bu adam oynasaydı, yine bu ekip ile inşa edilseydi film ama gidip de origin kafasında -tahminen- Joker ismini kullanan bir mafya filmi olmasaydı. Leto yerine soft reboot/recast gibisinden devam etselerdi.

En gereksiz konulardan biri Joker origini.

(Ömer Taşkaya) #11479

(fza) #11480

According to Deadline:

“Martin Scorsese is no longer producing this version of the Joker as his dance card is full. However, Scorsese’s producer Emma Tillinger Koskoff is still aboard here with Richard Baratta as EP.”

(Berkant) #11481

Dakika bir gol bir

(Oozaru) #11482

Wonder Woman’i Cary Nord çizecekmiş. Bu adamın çok iyi Conan çizimleri vardır.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11483

(Fatih) #11484

Belli seriler hariç çok çizgi roman takip etmediğinden size sorayım dedim, Titans #22’nin hikayesi nerede devam ediyor veya edecek? Çünkü #23’de bambaşka bir hikayeye geçiliyor.

(Berkay Küçük) #11485

Justice League No Justice’te Titans’a ne olduğuna bakmak istersen bir bak ama pek gerek yok. Titans Special’ı okuyacaksın ondan sonra. Titans #23’te Titans ile alakası olmayan yeni bir ekip var.

(Fatih) #11486

Tamamdır eyvallah.

20 karakter için

(Witch-Dentist of Muhit) #11487

(was never real) #11488

Bu Deathstroke sahnesini hep şu soundtrackle hayal etmişimdir. Credit sahnesine böyle bir şey koysalardı da coşsaydık olmaz mıydı arkadaş yaa uygun yerinde perde tamamen kararıp soundtrack devam etse…
2 videoyu da aynı anda oynatın.

(fza) #11489

Acaba bu filmde ki Joker’in beğenilmesi ihtimaline karşı, Matt Reeves Batman’i ile aynı evrende ilerletme ihtimalleri var mıdır, yoksa cidden tek atımlık bir şey mi olacak.