Daily Planet - DC Genel Sohbet Köşesi

(Oolong) #12778

Çok iyi ya

(Berkay Küçük) #12779

Benjamin Percy, Nightwing’i Nightwing #50 ile bırakıyor. Scott Lobdell ise 51-53 arası bir run için geliyormuş. Sonrasında ise serinin başına marka bir ismin geleceği konuşuluyor sizce bu isim kim olmalı ?

Scott Lobdell, Nightwing #50’de Dick’in başına bir kurşun isabet edeceğini ve Dick’in hafıza kaybını doğruladı. Bu olayı da aklımızda tutalım çünkü Lobdell 53’te bu olayı cözmeyip sonraki yazara paslayabilir.

• Brian Michael Bendis
  • Grant Morrison
  • Gail Simone
  • Peter J. Tomasi
  • Scott Snyder
  • Başka bir yazar

0 oylayan

(🔫) #12780

Hahaha çok iyi olmuş bu ya

(Can ) #12781

(fza) #12782

Çok ayıp.

(So this is end...) #12783

(fza) #12784

I’m pretty sure that’s not how Bruce Wayne speaks at all.

(So this is end...) #12785

Haklısın

(Yanıyorsun Fuat Abi) #12786

Street Level işi bana göre tam Bendis’lik Daredevil’da iyiydi son Street Level işi Defenders’ı okumam yarım kalmıştı ama onuda beğenerek okuyordum.

(Oolong) #12787

Defenders bence de güzel gidiyordu.

(Berkay Küçük) #12788

Jessica’da çok başarılıydı bence apar topar iptal etti Bendis hepsini DC’ye geçerken.

(Berkay Küçük) #12789

Steve Orlando Martian Manhunter’ı duyurdu.

DC, Freedom Fighters’ı duyurdu. Nazilerin II. Dünya Savaşını kazandığı bir evrende geçecek hikayede Amerika, Faşist rejim yönetiminde olacak.
Rob Venditti yazacak
Eddy Barrows çizecek

(GreenLanternCorps) #12790

Keşke en başında Zack Snyder’a Earth-2 verilseydi. İstediği gibi şekillendirir kimse de karışmazdı. Hem SJW’lerin istediği herşey var. Zenci Superman, eşcinsel GL falan.

(Can ) #12791

The Batman Malikanesi
(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #12792

:wink:

(marko) #12793

Adam antreman fotosuna bile çekmiş filtreyi ya inanılmaz

(🔫) #12794

Lan son fotoyu Rambo sandım. Sylvester Stallone’ye benziyor resmen.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12795

Seninde profil fotoğrafınla en uyumlu yorumun bu oldu! :+1:t6:

(Cenker Karace) #12796

Jon Hamm 'den güzel Owlman olur yalnız… Teknik olarak Bruce’un ağabeyi olduğu için sırıtmazda…ama nerde DC/WB 'de o Vizyon :roll_eyes:

(Berkant) #12797

Güzel haber. Şimdi Ben Affleck var mı yok mu açıklamaları gerekiyor. Yoksa yeni castı duyursunlar bir an önce. Tabi bu dediklerim olmayacak ama neyse.