Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(Talha Olgun) #1

O ne akıcı kurgu,senaryo özellikle bu aralar sıkıcı dizi furyasının arasında,o ne oyunculuk özellikle Vincent D'Onofrio,o ne sanat tönetmenliği arkadaş her bölüm bir ayrı karanlık...Ama o ne boktan kostüm :unamused:

(Yiğitcan Erdoğan) #2

la harbiden ya. son bölümde nasıl canımı sıktı o kostüm... inşallah ikinci sezonda orijinal düz kırmızıya yaklaştırırlar kostümü, yoksa bu kaşlı batman yahu.

(Talha Olgun) #3

Geliştirileceğine dair haberler salınmış umarım doğrudur.Olmadı bıraksın eskisi gibi takılsın o derece yani.. bildiğin BDSM kostümü lan o! Dikkati dağılıyo insanın grinning

(Alper Gökhan) #4

Hep bir temkinliydim izlerken çünkü çok fazla istiyordum güzel bir iş olmasını. Ve o tek plan çekim dövüş sahnesiyle tamam dedim bomba iş bu.Senaryo falan zaten mest etti gittikçe ama True Detective'deki o dördüncü bölümün sonunu izlerken aldığım zevki bir süper kahraman dizisinde alınca hakikaten enfes oldu. Kostümün zamanla düzeleceğine inanmaktan başka çare yok. disappointed_relieved

(Cem) #5

Siyah kostümünü giyerken, tüylerimiz diken diken oluyordu, coşuyorduk. Son bolümdeki kırmızı kostümü giyince süleyman amcaya dönüştü koca matt murdock!

(Çağrı Yılmaz) #6

mantıksız olacak ama. o yarım akıllı elemanı o kadar arayıp bulup "bana fisk'in takımının kumaşından böyle bıçak vs. geçirmeyen bir şey yap" dedikten sonra, sırf çizgi romandakine benzemedi diye tekrar latex/spandex'e mi dönecek şimdi geri?

bir de esas kostümlü halini jeneriğe bile koyup, diziye böyle dandik görünümlü bir kostüm koymak nedir yahu.

(Berk Kaynak) #7

Herkes kostümden dem vurmuş,ben de vurayım. Adamın resmen karizma düştü. Özellikle kafa bölgesi. Çene, dudaklar falan bir garip duruyor. Ama dizi harbiden çok iyi. Karanlığı beni yutmayı başardı.

(The Hızır) #8

Amatör kostümü bi tık daha karizmatikti evet, ama bu kostümün de bir geçiş aşaması olduğunu unutmayalım.

üstelik bu daha hiç bir şey. Diğer sezonların bombaları Luke Cage, Iron Fist gibi ağır abiler de gelirse efsane yeni bir boyut kazanacak.

king pin performansı göz alıcıydı, özellikle o origin hikayesiyle..

ve en önemlisi... Netflix için, başrolünde Tom Hardy'nin oynayacağı bir PUNISHER dizisi iddiaları var... bence Daredevil dan bile daha güzel olacak bir dizi. Hakkaten çizgi roman dünyasında 'keşke yapılsa' dediğim tek dizi projesi.

(okan cilingiroglu) #9

Vincent D'Onofrio'nun Kingpin performansı hakkatten şahaneydi

(Berke Kadam) #10

13 bölümde her karakteri oya gibi işlediler. Hele sekizinci bölüm (Shadows in the Glass) kötü adam nasıl yaratılır dersi veriyordu.

(-) #11

2 . sezonunda Spiderman diziye konuk olabilir diye duydum.

(İsmail Yıldız) #12

Umarım Kingpin'i MCU filmlerinde de görürüz, Civil War'da görünse ne iyi olur be smile

(Hürcan Köse) #13

Hocam son bölümde giydiği kostümü saymazsak bu dizi mükemmel olmuş. Ama o kostüme bi rötuş lazım

(Talha Olgun) #14

Tom Hardy'nin rolü bizzat istemesi daha da heyecanlandırıyo

(Talha Olgun) #15

Böyle devam ederse nerelere alırlar be adam resmen en temiz kötü adam yani iki üç sezona gönlümüzde yer eden anti-kahramanlardan biri olacağını düşünüyom

(Ata Rıza Cicek) #16

Vincen D'Onorofio nun muhteşem performansı ile harika bir ilk sezondu

(Ozan Cem ) #17

Son bölümdeki kostümü ve final dövüşünü çıkar on numara dizi. Hatta yükseltiyorum bu yıl çıkmış en iyi dizi (allahtan True Detective geçen yıldı)

(War) #18

İzlerken tüylerim diken diken oluyor her seferinde. Çok dehşet bir dizi. Hele o dövüş sahneleri. ikinci bölümde rus mafyalarının mekanındaki dövüş sahnesinden sonra kendime gelmem epey zaman aldı. Daha ilk bölümlerdeyim dizinin ama o kostüm yorumları kafamda bir soru işareti oluşturdu.

(Berke Can) #19

Vincent D'onofrio nun mühteşem Kingpin performansı sağolsun diziyi başbaşka bir yere taşıdı.
Abi o kostüm neydi öyle ilk giydiği siyah takımı giyse hep daha çok etkilenirim. (O Dövüş sahnelerinden sonra arrow seyrederken uyumuşum)
Cap Winter Soldier dan sonra benim için en iyi MCU işi.

(Berna Ece Gündüz) #20

Diziyi izlerken ölüp geri geldim ya çok iyi abi. Her şey tam takır müthiş ama şu son kostüm can sıkıcı. Göz kısmına çok takıldım özellikle. Denildiği gibi siyah kostümüyle devam etse daha efso olur yani bundansa.