Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #999

Hayır büyük ihtimalle elektra The Defenders kötüsü olacak.:slight_smile:

(anon95884643) #1000

6 ay oldu, şu sahneyi izlemeden duramıyorum ya. Dövüş kareografileri çok iyiydi be. Mükemmel.

(Oozaru) #1001

Bu sahnede boşalmış olabilirim. Senelerdir hayal ettigim Punisher buydu.

(Mehmet Can) #1002

Ben de dönüp dönüp bunu izliyorum

(Boş İnsan) #1003

Aklıma hep Yiğitcan abinin ''Lan senin hukukunu burda yeriz biz'' demesi geliyo :smiley: Cidden o şaşırma o Matt'in afallaması çok iyidi.

(Oozaru) #1004

Bence olmaz. Dizi 2017 de gelecek. Elektra'yı hemen uyandirmazlar

(Xάος) #1005

Kalp kalbe karşı derler. 1 saat evvel yutuptan daredevil introsunu izlerken yanda bu videoyu görüp muhite atayım da bidaha izleyelim hep beraber demiştim.

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #1006

iyi de kardeşim Daredevil da 2018 de gelecek. O zaman bırakmazlar bence.ayrıca Defenders ana konusu 2.sezon da gördümuz o nijalar olacağı. Her yerde söyleniyor. Yani onlar varsa elektra her türlü olur.:slight_smile:

(Hell's kitçın'lı) #1007

[spoiler] Bir de artık Daredevil'in göğsünde DD yazsın lütfen.

Daredevil'ın göğsünde DD mi yazsın ? NE BEN AFFLECK Mİ OYNATIYORUZ ? ADFSDFSDFSFDWE

(Muhammet Alperen Bayraktar) #1008

Hatırladıkça bir değişik oluyorum ya :smiley: .Punisher'ın efsane bir oyunu var vahşeti doruklarda olan.Aynen o oyundaki punisher vahşiliğine sahipti bu sahne.

(Hell's kitçın'lı) #1009

Bu arada daredevil adam öldürürse allah belasını verecek söylim jhahdafdewfw manyağın kişiliği bozulcak zaten defenders dizisinin sonunda veya DD season 3 başında..Tühh tühh gencecik matty katil psychofcuk bişe olcak.

(Ömer Taşkaya) #1010

Ne alaka ben afleck abi onda yazdı diye bunda yazamazmı ve cidden olsun artık DD. :smiley:

(anon95884643) #1011

Ben zaten süper kahraman filmlerinde vahşet olmasını isteyen biriydim ve punisher'a kadar bu vahşet ve şiddet ihtiyacımı karşılayamamıştı filmler. Punisher o boşluğu çok güzel doldurdu ben de.

(Hell's kitçın'lı) #1012

no way !! ciddenn saçma olur yaa :grin:

(Hell's kitçın'lı) #1013

Birileri kan istiyor MCU dan sanırsam asdjfhsdfjksd sadist mode:on :smile: :smile:

(Mert) #1014

Profil fotoğrafındaki kostümde DD var farkındasın değil mi?

(Hell's kitçın'lı) #1015

Yok canım ben onu BMW yazıyor sandım sjdafhsjkdf farkındayım niye ne oldu ki ayrıca o çizgi romandaki suit yani sıkıntı yok :wink:

(⏬) #1016

bu sahne harbiden efsaneydi ama 0:15'te kafa attığı sahne hiç yakışmadı şu güzelim diziye be.

(anon95884643) #1017

(Hell's kitçın'lı) #1018

Böyle bakma korkuyoooommm.Jon bernthal'ın tipi ağlatan ve süründüren cinsten o_0