Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(Berkan) #1059

Özledik be.

(anon44722116) #1061
yaklasik 1 saat once diziyi bitirdim, sonuc: nefes alamiyorum.
2. sezon karen salagini (sorry not sorry) saymazsak CIDDEN KUSURSUZDU, character gelisimleri, oyunculuklar, senaryo, nobu, stick, foggy, PUNISHER VE ELEKTRA. Hersey mukemmel bi sekilde birbirine baglanmisti, COK GUZELDI GEEKGASMDAN OLEBILIRIM.
Neyse, dedigim gibi suan benim icin tek sikinti Karen, Mattle arasindaki iliski cok gereksiz ve civik bi romantizim, ozellikle elektra yataktayken kapida onu karsilayan kor bi adam ve cok kotu bi halde oldugu belli olan bi kadin varken gelip eve kimi atiyosan at yetti be tribine girmesi cok gereksiz bi ergen dramasi yaratti fakat tabiki HERSEYIN mukemmelligi yaninda karen'i gormezden gelmemek elde degil. Ozellikle 3. sezon kardesinin olumuyle alakali (ki onun sucu oldugunu dusunuyorum) bir yerden girip bi sekilde diziden cikmasini saglayabilirler umarim.
Ayrica biraz polat alemdar isi olabilir ama Nobu'nun hala olmedigini dusunuyorum fjshdjhdsjhkljgfjhlkgfd
Kucuk bir ihtimal de olsa Elektrayi villain olarak getirebilirler diye dusunuyorum, ayrica Vanessa ve Claire'i de daha fazla gorebiliriz umarim. Punisher'in kendi dizisi cikmasi MUKEMMEL bir sey fakat Daredevil'e kattigi ideoloji catismasi ve havasiyla dizide yine kucuk bi sekilde de olsa yer olmasi harika olur.
Son olarak Melvin'in Betsy'sini de cidden merak ediyorum, bu sezon goruruz umarim.

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #1062

saten Elektra'i defenderse da göreceğimiz onaylanmıştı. büyük ihtimali dizin villanların da bir olacak. :slight_smile:

(anon2512951) #1063

Birileri elektra mi dedi?

(Boş İnsan) #1064

Bu sahnede Matt'e üzüldüm ya. Hani kör olduğun için küfredeceğin anlardan biri :smiley:

(anon2512951) #1065

:smiley: harikaydı bu ya :D

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1066

(Ayhan) #1067

Daha debin face de gezinirken Ben Affleck Daredevil ını savunan birisi gördüm diziye leş felan diyordu Ben Affleck, Collin Farrel'ı felan övüyordu gözüm hala seyreliyor yanağım havada kaldı çarpıldım galiba

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #1068

atsan buraya... :slight_smile:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1069

Adam Batman oynayınca Tanrı pozisyonuna geçtiği için normal bir durum.Şimdi de Affleck fanboys çıktı.

(Ayhan) #1070

Adam dizi leş dedi yav. Karakteri de sevmiyorum Ben Affleck için izliyorum mükemmel bence dizi çöp felan dediydi yorum bile atamadım yanağım sağa felan çekti azıcık..

(Mehmet) #1071

Bulseye kimdir diye baktim da ilginc ve çekici bir hayati var bir kardeşi varmis kardesi ile birlikte babalarini ev ile yakmislar arada anneleri olmus yani cok güzel islenip bana sunsunlar istiyorum bu arada tetikci filmindeki başrolü oynaya arkadas Bulseye oynamak istedigini soylemis ama bu sosyal medyada duyulunca vazgecmis aslında iyi de olmus yakışmazdi zaten

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1072

Bullseye rolü en iyi Michael C. Hall'a gider EY MARVEL DUY SESİMİ...!!!!

(Mehmet Kaan Katrancı) #1073

3.Sezon görürüz muhtemelen Bullseye

(orçun) #1074

Bullseye gelmesin ya Karen'ı seviyoruz lütfen

(homofobik hesap lay lay lom) #1075

Akademi ödüllü birini Bullseye rolünde görsek, comics'e yakın olmasına gerek yok. Bağımsız çizecekleri Bullseye portresi de gayet hoş olabilir. Ama sağlam bir casting olursa ben meyhane kapatırım.

(anon2512951) #1076

(Hakan) #1077

Üçüncü sezonda görme ihtimalimiz olabilecek en kötü 5 karakter.

BULLSEYE

TYPHOID MARY

IKARI

MISTER FEAR

GLADIATOR

(Mehmet Can) #1078

Bullseye gelince kesinlikle bunu görmek istiyorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1079

2 sezondur tease ediyorlar gösterin artık Bullseye'ı.