Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1161

Öyle bir habere denk gelmedim.

(Geekiz ama ergeniz) #1162

Ben de ama karakteri bu kadar çabuk harcayacaklarını düşünmüyorum

(Geekiz ama ergeniz) #1163

Sanırım bunu merak unsuru olarak bırakacaklar ,sezonda göreceğiz

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1164

Görelim bakalım. Umarım dahil olur.

(Aegean Sand) #1165

Mümkün müddet Bullseye görmek istemiyorum. 3.Sezondan sonra anladığım kadarıyla Marvel-Netflix ortaklığı bitiyor, Bullseyeli bir film ile Daredevil sinematik evrene girmeli. Karakterin yapısı gereği çok yüksek bütçeye ihtiyaç duyulmuyor(bu sebeple dizi olarak gelmiş zaten) bu sayede yaş sınırı olan kanlı pıçaklı bir Marvel filmide izlemiş oluruz.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1166

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1167
  1. Sezonun çekimleri başladı mı?

(Umur) #1168

Bu yalan oldu galiba. Herhangi bir haber göremedim bundan sonra.

Başlamış ve haberimiz yok da olabilir tabi :man_shrugging:t2:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1169

Başladı

(GENERAL) #1171

Bu diziden sonra kingpin icin ozel ilgilenseler iyi olur gibi spidey filmlerinde ileride kullanilmasi icin yol yapsalr iyi olur

(Oolong) #1172

3.sezonda Stone ortaya çıkar umarım

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1173

Bu herif Stick’e ‘‘kapılar açıkdığında hazır olacak mı’’ demişti. Acaba neyi kastediyor? Umarım Defenders’taki olayı kastetmiyordur.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1174

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1175

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1176

Konuş aslanım konuş…

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1177

Yahu böyle yapaydınız ya.

(Gökhan Ali Başkan) #1178

ALLAH’IM SAĞDAKİ MÜKEMMEL

(87) #1179

Birinci sezonu dün akşam eşim ile bitirdik.

Kendisi, Punisher dizisi ile adım attığı bu dünyaya Daredevil ile devam etti ve Daredevil’i çok beğendi.

Ancak ben onun kadar iyimser olamıyorum ve linç gelmeyecekse çok da beğendim.

Burada çoğu kişi zaten ikinci sezonu dahi izlemiş, ben birkaç noktayı kendimce yorumlamak istiyorum;

• Ben Urich’in Karen’e sayısız defalar, sessiz sedasız yaklaştığını gördük. Kendisini son derece dikkatli ve gizlenme ustası olarak gördük ancak gerilimin artık son noktaya geldiği anda, evine giren biri olduğunu hiç fark etmedi.

• Sevgili Murdock, olay yerlerine çatılardan zıplayarak falan geliyor, sonra bir bakıyorsunuz aynı sokaktan garip bir sakinlik içerisinde yürüyerek uzaklaşıp gidiyor. ( Ben Urich ile olan son sahnesi )
  • Sanki bazı bölümlerde spin off izliyormuşum havası vardı. Yani, tamam, yan hikayeler işleyin de bütün bölüme neden sirayet ediyor?
  • Fisk’in annesi; yakın geçmiş onun için bir tüy dediniz, kadın birinde Karen’ı hatırladı, öbüründe Urich’i hatırladı. Burası zaten bir acayip. Üstelik her yere sirayet eden Fisk, huzur evinde çalışan başka birini ayarlamamış, orayı korumasız bırakmış öyle mi?

Belki de ben Daredevil cahili olduğum için böyle düşünüyorum, bilemedim.

Ha ikinci sezonu izlemeyecek miyim, izleyeceğim.

Umarım çok daha güzel olur.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1180

Ben Urich sadece bir gazeteci, bir gazeteciye göre iyi olabilir ama mafya ile baş edecek düzeyde değil. Hem o anki ruh hâlinden de kaynaklı bir durum bence.

Parkour (French pronunciation: ​[paʁkuʁ]) is a training discipline using movement that developed from military obstacle course training.Practitioners aim to get from one point to another in a complex environment, without assistive equipment and in the fastest and most efficient way possible.

Yani parkur hız ve efektiflik için kullanılan bir şey. Giderken bir acelesi var diye kullanıyor. Dönerken niye kullansın?

Karakterlerin iki boyutlu olmadığı kompleks senaryolar olması için. Bu saf bir aksiyon hikayesi değil. Hatta aksiyondan çok adaletle ilgili, adaletin ne olması gerektiğiyle, adaletin nereye kadar adalet olduğuyla ilgili bir dizi.

Hatırlaması normalde de bu tarz hastaların bazen yapabildiği bir şey. Yakın dönemle ilgili hafızaları tamamen gidik değil, gidip geliyor.

Fisk’in huzur evine koruma koyması demek, hiçbirinin haberi yokken geçmişine süphe uyandırması, geçmişinin bulunma ihtimalini arttırması demek. Annesi orada gayet güvende diye düşünüyor, hiç kimsenin annesinden haberi yok, ayriyeten huzur evinin belli bir düzeyde güvenlik önlemleri vardır.

Ama ayriyeten güvenlik önlemleri, gizli adamlar bile koysa bunların çok göz önünde olmaması, sürekli annesinin yanında olmaması gerek yoksa şüphe çeker.

Bilemiyorum, ben mantıksal bir hata göremiyorum.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1181

Şu video çok güzel açıklamış bence.

We must dissent from the indifference. We must dissent from the apathy. We must dissent from the fear, the hatred and the mistrust.