Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1182

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1183

Allahım…

(Gökhan Ali Başkan) #1184

:man_facepalming: :man_facepalming:

(marko) #1185

En azından birinde ölse ya. :confused:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1186

:heart::heart::heart::heart:
sadece hatunu seviyorum

(Geekiz ama ergeniz) #1187

Önce Karen ölsün be

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1188

(Gökhan Ali Başkan) #1189

Nedense beklentim biraz yüksek

(Ahyoka) #1190

Karen ölmesin hemen pat diye daha onda bir şeyler var hissediyorum, bir hikaye ,olay çıkacak ondan. Karakterde bir değişim, daha bir depresiflik bekliyorum ben hadi inşallah.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1191

Karen Page’ye karşı işlediğiniz nefret suçunun bir parçası olmayacağım. #DirenKarenPage

(GENERAL) #1192

Kareni bulseye öldurse cok guzel olur claire gibi sıkmaya başladı

(Burak ) #1193

Bulseye Karen’i öldürürse şuanki dinamiklere göre o hikayayi sadece Daredevil ile sınırlayamazsın. Castle’ın Hells Kitchen’i ateşe vermesi lazım o durumda.

(GENERAL) #1194

daha iyi işte punisher da senaryo ya dahil olur

(Kid A) #1195

Karen’a laf edenlere Felicity gibileri müstehak.

YALLAH felicity BAŞLIĞINA

DD KarenPageFinger

(Gökhan Ali Başkan) #1196

Bence Karen iyi bir karakter, Claire’den 10 bin kat iyi bir karakter. Evet bazı noktalarda boğucu olabiliyor ama Claire kadar yüzeysel ve sığ bir karakter değil. Ölecekse Claire ölsün, oyum sana hocam yanındayım! @VivaLaVida

(Kid A) #1197

Tabi lan. Shield da dahil olmak üzere mevcut çizgi roman dizileri içinde yazılmış en iyi kadın karakter olduğunu düşünüyorum.

(Boş İnsan) #1198

Simmons varken Karen’a laf düşmez.

(Kid A) #1199

Ya Simmons’tan 1 tırnak daha iyi yazıldığını düşünüyorum, Karen’ın. Şahsi olarak bazı noktalarda yanlış yazıldığını düşündüğüm sahneleri var Simmons’In. Özellikle bunu twist atmak için yaptıkları zaman hafif cringe oluyorum.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1200

Simmons giderek iticiliğe doğru gidiyor benim gözümde.

(Gökhan Ali Başkan) #1201

Kadın her yerde yauv kafayı yiyeceğim