Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(Umur) #1222

Ben bu sezon dini kısımlara biraz daha fazla girmelerini umuyorum, çok güzel, çok başarılı şeyler gelebilir oradan. Devil of Hells Kitchen died in Defenders. In season three he shall, reborn. Bu konuya güzel değinseler benim için yeter, Bullseye gelmese de olur. [Ama gelsin]

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #1223

Defenders’ı hâlâ izlemedim. Hiç izlememem mümkün olur umarım.

(Kubilay ) #1224

İzleme zaten,umarım izlemezsin

(InMemoryOfEmirBK) #1225

Ula bu dizinin havasını özledim. Luke Cage, Iron Fist adlı şaklabanlardan uzak dursun artık delikanlı

(Umur) #1226

O kadar da kötü değil, Iron Fist’e bir bölüm dayanabildim ben mesela, devam etmedim ama Defenders’ı yine bir iki yer hariç çerezlik niyetine izledim.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1227

Son bölümün son 15 dakikasını falan izle yeter, DD’nin akıbetini öğrenirsin en azından.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1228

Defenders, Daredevil için izlemeye değer. Dizinin bana göre en başarılı olduğu yanı ekip içi diyaloglar ve sataşmalar ama ne yazık ki hayal kırıklığını azaltmıyor.

(fza) #1229

Ben Netflix evreninin taaa JJ’in ilk sezonunda kaldım. Çok fazla bölüm var, DD ve JJ sezonları dışında övülen bir şey görmedim. Punisher da fena değilmiş ama gidip 3 tane ekstra sezon izlemek(Luke Cage, Iron Fist, Defender) filan. Vallahi yazarken bile üşendim… :confused:

(Umur) #1230

LC, IF, Defenders izlemene çok gerek yok bence. JJ’nin ilk sezonu güzel, potansiyel var ama kötü olma şansı çok yüksek bence ikinci sezon çıkana kadar izleme boşa vakit kaybetmezsin. Gelen yorumlara göre izlersin diziyi, Punisher direk güzel. Daredevil birinci sezon ayarında, bana göre bir tık daha iyi. O dizi için de Daredevil sezon 2 izlemiş olmak yeterli.

Bir de, Daredevil karakterine ne olmuş diğer dizilerden aşırı önemli bir şey var mı diye arada baktıktan sonra izlemene hiç gerek kalmaz.

(Kürşad the Falcone) #1231

Defenders’ ta Daredevil’in akıbeti ile ilgili bir spoiler varmış. Ben aldım ve izlemeden devam ettim. Sen de al ve sadece DD’den devam et bence.

(GENERAL) #1232

Bu sezondan cok sey bekliyorum diger 2 sezon muhtesemdi bu sezonda mattin original kostumu giymesini istiyorum kingpin esip gurlesin bulseye gelsin muhtesem kareografiler bizi bekliyor olsun

(Gökhan Ali Başkan) #1233

Lütfen deri olmasın.

(Gökhan Ali Başkan) #1234

ÖÖÖÖFFFFF

(InMemoryOfEmirBK) #1235

Şu sondaki müzik girince canımı çıkarıp ortaya koyasım geliyor. Aşık mı ettin bizi kendine be

(Gökhan Ali Başkan) #1236

Bir an önce çıksa da keyiflensek anasını satayım

(moon knight) #1237

muhitte en fazla katıldığım yorum ilan ediyorum

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1238

Bir FBI ajanı olarak katılmış.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1239

Sen böyle bir filmi fazlasıyla hak ediyordun be avukat :neutral_face:

(Can) #1240

Ben özledim galiba

tumblr_p413s13lJG1rjjr2to6_r1_540
tumblr_p413s13lJG1rjjr2to7_r1_540