Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #1242

Yok gelecek hata şu an çekimler yapılıyor diye biliyorum. Büyük ihtimalle yeni sezon 2018 sonun da yayınlanır.

(Aegean Sand) #1243

Efsane bir Born Again sezonu istiyorum öyle olsun ki süper kahraman tarihinin en unutulmaz işlerinden biri olsun. Gerek karakter, gerek dizi, gereksi uyarlanacak çizgi roman bunu sonuna kadar hak ediyor.

(Gökhan Ali Başkan) #1244

Bullseye olursa -bence- iyi bir sezon olabilir ama tabii bu sadece Bullseye’ye bağlı değil.

(Aegean Sand) #1245

Karaktere yazılacak hikaye ve Oynayacak oyuncuda çok önemli. Şimdiye kadar dizide önemli yere sahip karakterlerin hikayelerini güzel işlediler ondan yana şüphem yok ancak iyi bir oyuncu bulma konusunda aklıma elektra yada iron fist geldikçe kuşku duyuyorum.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1246

Özledik !

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1247

Oh be, set fotoları gelmeyince netflix bu diziyi unuttu sandım. İlk sezondaki siyah kostümü giyecek sanırım, özlemiştim valla gelsin artık.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1248

DD logosu olan bir kostüm gelsin artık bu sezon.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1249

Bullseye bekleme odası.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #1250

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1251

Gel artık yiğidim. 2 sezondur tease ediyorlar.

(Aegean Sand) #1252

Bullseye için Wilson Bethel oynayacak diyorlar. Pek ünlü bir adam değil. buda imdb profilki

(Iron Man) #1253

Netflix’in net en iyi Marvel dizisi. Jessica, Luke gibi çöplerle uğraşacaklarına buna yoğunlaşıp yılda 10 sağlam bölüm çıkarsınlar.

(Umur) #1254

Punisher. Daredevil’ın ikinci sezonunun büyük bir çoğunluğunu beğenmeyip oflayarak izlediğimden sevemedim ben, ama yine de dizi Netflix’in en iyi ikinci Marvel dizisidir. :smile:

(Iron Man) #1255

Biz başka dünyaların insanıyız Umur. Ortak beğendiğimiz bir şey yok galiba

(Umur) #1256

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1257

DD S1 > Punisher S1 > DD S2 diyerek anlaşabilirdiniz bence :slight_smile: @Evsiz @BayRodley

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1258

Yok ya bence Daredevil’ın ikinci sezonunun ilk dört bölümü başka bir şey. İnanılmaz, bambaşka bir deneyim o bölümler. Hele o çatıdaki bölüm. Bunda Punisher’ın etkisi de var elbet.

(Umur) #1259

Benim gözümde Marvel/Netflix ortaklığı budur. Anlaşabiliyorsak anlaşalım :smile:

Punisher1: 9/10
DD1: 8,7/10
Defenders: 7,9/10
DD2: 7,8/10
Jessica Jones: 7,6/10
Jessica Jones2: 7,5/10
Luke Cage: 7,5/10
Iron Fist: 6/10

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1260

Anlaşma iptal o zaman moruk :smiley:

(Umur) #1261

Yanlış anlaşılmasın onu şurada uzun uzun yazdım.

Senaryosu bayağı kötü zaten, aldığı puanı görselliğiyle oyunculuğuna borçlu.