Daredevil Avukatlık Bürosu ⚖

(Can ) #1464

Geride bıraktığımız 2 sezonda en şikayet ettiğim olay Elektra’nın öldürülmesiydi. Dirilişi ise çok araya kaynadığı için etkili olmadı. Şimdi tekrar öldürülmesi izleyici etkilemez gibi geliyor bana. Karen veya Foggy çok daha uygun.

(Gökhan Ali Başkan) #1465

Etkilemez zaten sadece çizgi romandaki o ikonik panel için bile tekrar diriltirler.

(Geekiz ama ergeniz) #1466

İyi de,şuan buna gerek yok.Aynı kareyi o dagger’ın ucuna başkasına koyarak da yaparlar.

(Gökhan Ali Başkan) #1467

Tamam da o panel Elektra ile ikonikleştiği için onunla yapacaklar. Ayrıca

Şu kısım yapımcıların 1 gram bile umurlarında olmayabilir.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #1468

12:22 den kasıt 22 Aralık mı acaba :thinking: Netflix dizilerinin kabaca 3 ayda bir geldiğini düşünürsek olma ihtimali yüksek gibi.

(Ercan Berber) #1469

Değil, belki olabilir ama aslında incilden ayetler. Mentionlarda da başka ayetler atmış.

Job 12:22
He reveals the deep things of darkness and brings deep shadows into light.

Bu arada teaser çok iyi ya.

(Berkant) #1470

(Can) #1471

Beklenen haber geldi!

Edit:

Kaynak olarak da bunu gösteriyorlar.

(marko) #1472

Aynen Netfilik iki yıl bekle sonra okulun sınav dönemi üstümüze Daredevil sezonu at müthiş karar.

HYPE HYPE HYPE

(Iron Man) #1473

Beklerdik bi 10 yıl daha ya bu ne acele netflix?

(Can) #1474

1 ay var şunun surasında o kadar bekledik bu da geçer inş :smiley:

(tulpar) #1475

Usta senin şu profilin neden herşeye uyuyor be. Biraz övmek istiyorum ve şapkamı çıkartıyorum.

(marko) #1476

Eskisini unutturabilecek kadar güzel bir profil bulabileceğimi ben de düşünmüyordum ya, müthiş oldu bence de.

(Oolong) #1477

Yayınlandığı gün, Netflix üyeliğimi yeniden açıyorum.

(Berkant) #1478

Iron Fist’in 2. sezonunun final bölümünde credit’ten sonra şu Daredevil’ın konuşmasını verdiklerinde zaten yüksek olan hype’ım nirvanaya ulaştı Hemen ardından 19 Ekim’de geleceğini öğrendim ve iyice sevindim. Geliyo lan. Bekleyiş bitecek en sonunda :clap:

(Takeshi Kovacs) #1479

Bizler Netflix dünyasına Daredevil ile giriş yapanlarız. Efsane dönüyor

(R-Kopuk) #1480

Acaba bu sezon shadowland serisini mi inceleyecekler ?

(Aegean Sand) #1481

İmkanı yok. Born Again sezonu izleyeceğiz.

(.) #1482

That’s my hero.

(R-Kopuk) #1483

iron fist’e typhoid mary geldi. belki onu da alırlarsa cast’a? bir de matt olarak yaşamayı şeytan olarak ölmeye yeğlerim felan diyor. acaba karanlık tarafa mı geçecek dedim