DC/Vertigo Haftası

(Berkay Küçük) #727

Tomasi’yi Teen Titans’a verseler daha doğru olmazmıydı? Teen Titans’a acilen yeni bir kan lazım.

(Oolong) #728

Bart, Conner ve Cassie geri dönsün artık! Tim’in lider olduğu bir Teen Titans çok güzel olurdu.

(Berkay Küçük) #729

Tom King elbette kendinden bekleneni yapmış. SuperFriends beklediğim gibi oldu öyle de bitecek gibi duruyor.
Preview’inde Final yazmıyordu. Superman Wonder Woman ve Batman’i birlikte görerek bir final mi yapacağız (Lois Steve ve Selina’yla beraber görsek onları güzel olurdu.) yoksa başka bir karakter daha mı katılacak bilgin var mı? @Symphobia

(Muhsin Bayram) #730

#40 son. #41 ile birlikte Everyone Loves Ivy hikayesi başlıyor.

(Berkay Küçük) #731

Teşekkürler. Previewde Final yazısını görmeyince panellerde , hikayenin devam sayısı gelecek sanmıştım.

(Berkay Küçük) #732

Justice League #38 de yaşanan vahim olay Jessica Bruce’u öptü nedeniyle zar zor katlandığım Justice League serisi benim için bitmiştir.

(Oolong) #733

JL: No Justice iyi çıkar inşallah.

(Muhsin Bayram) #734

Janin/Chung ikilisinden beklenmeyen güzellikler bunlar.

(Berkay Küçük) #735

Wonder Woman #40

Dr. Manhattan sen misin?

(Muhsin Bayram) #736

Dark Knights Rising: Wild Hunt #1 son yılların en Grant Morrison, en silver age en yüksek konsept sci-fi sayılarından biri olmuş. Her bir panelinden tuhaflık akıyor ve bu detayı yüzünden sayıya aşık oldum.

Şu terimlere bakar mısınız. Musica Universalis, Living Music, Empathic Drive. Final Crisis’in sonunda Superman’in Darkseid’ı bir müzik notasıyla alt etmesinden beri DC çoklu evreninin canlı bir müzik olduğu hikayelere bayılıyorum. The Multiversity de böyleydi.

Şu üçlü ile Multiverse Warriors konseptinde bir seri yayınlasınlar istiyorum

(Berkay Küçük) #737

Flash War Tease’i geldi. Flash’ın son sayısından spoiler var.

(Berkay Küçük) #738

Jorge Jimenez çizimlerini devamlı geliştiren çok beğendiğim genç bir çizer. harikalar yaratmış.
No Justice’deki çizimlerini oldukça merak ediyorum.

(Oolong) #739

Super Sons çizimleri çok güzeldi.

(Muhsin Bayram) #740

The Terrifics #1

Hikaye hızlı ve sağlam bir şekilde başladı. İlk üç sayıyı takımı bir araya getirmekle harcarlar diye düşünmüştüm ama sayı bittiğinde takım toplanmış ve ilk görevini almıştı. Takım içi dinamikler konusunda konuşmak için erken ama Plastic Man’in varlığı bile karakter etkileşimlerini eğlenceli kılıyor.

(Berkay Küçük) #741

Flash #41 Hakkında konuşacağım çoğunlukla sitem içereceğini belirtmek istiyorum.

Uzun zaman önce bıraktım Flash Rebirth’ü ancak Flash War başlamadan bir göz gezdirmek istedim.
Ben Wally’i bu halde görmeye dayanamıyorum. Gerçekten dayanamıyorum.

Bu sayıda Wally’nin kostümünün özellikle mora boyandığını düşünüyorum. Barry’e benzememesi için. Peki neden? Wally Rebirth’ün başında yeni kostümünü giydiğinde hepimiz Flash kostümü ve Kid Flash iken giydiği kostümün bir hibritini gördüğümüz için bayılmadık mı? Wally’nin lakabı hala Flash neden itin götüne sokuyorsunuz adamı

Gerçekten sayının en sevdiğim anıydı. Wally için Central City’nin anlamı Keystone City’den fazla oldu her zaman. Wally nerede olursa olsun orayı güzelleştiren bir detay Wally’li Gwenpool sayısı çıksa yine okurum.

Son olarak ben Barry’nin motivasyonunu zerre anlamadım ya gerçekten anlamadım. Geçen sayı kendisinin gücünü kaybettikten sonra Flash olmayacağını Wally’nin Central City’nin Flash’ı olacağını söyledi. Daha Wally bir kere Flashlık yapmadan önce kazayı tekrarlayarak güçlerini geri kazanmayı denedi sonra da Godspeed’ten yardım istedi. Ben ömrümde bu kadar aciz bir kahraman görmedim. Barry bu kararları vermemeli, veremez.

Gerçekten Flash Rebirth ona verdiğim her şansın ardından okumaya değmez bir çizgi roman olduğunu kafama kazıyor. Rebirth’ün en kötü serisidir bana göre.

(marko) #742

Jason Todd’un yeni kostümüymüş. :nauseated_face:

(Berkay Küçük) #743

Jason, Penguin’i öldürdü. Batman’in öldürme kuralını çiğnedi kısacası. Sonraki hikaye arcı Red Hood vs Batman tarzı bir şey. Batfamily ile olan bağını koparacaklar sanırım. Seri çok iyi gidiyordu alelacele böyle saçma bir değişiklik hoşuma gitmedi.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #744

Shredder + Mortal Kombat Karekteri yapmışlar adeta

(K) #745

Allah belanızı versin

(marko) #746

Batgirl #26’nın varyantıymış, just wow