DC/Vertigo Haftası

(Tsuchigumo) #484

Kesinlikle katılıyorum, Dark Mansion'ın mesela ilk birkaç sayfasında bayağı kötüydü, sonradan ise muhteşemleşti.

(Muhsin Bayram) #485

Her geçen sayfada çizimler iyileşti, son birkaç sayfa ise muazzamdı. Bilerek mi yaptı acaba :smiley:

(Tsuchigumo) #486

Bilerek mi bilmiyorum ama, şu ikisinin aynı çizerin kaleminden çıkan, aynı çizgiromanın içinde yer alan, ve aynı karakteri gösteren çizimler olması gerçekten garip duruyor.

(Tsuchigumo) #487
Instagram Instagram video by DC • Oct 7, 2016 at 7:38pm UTC

(Özgür K.) #488

[

(Muhsin Bayram) #489

The Flash #8 ve Wonder Woman #8 harikaydı bu hafta. Özellikle Wonder Woman #8. Bilquis Evely harika bir iş çıkarmış.

Bu arada Night of the Monster Men nihayet bitti. Hiç sevemedim hikayeyi. Resmen Batman, Nightwing ve 'Tec çizerlerine zaman kazandırmak için kurguladıkları bir şey olmuş.

(Muhsin Bayram) #490

Ocak ayı çıkacak bazı sayılar ve hikayeleri duyuruldu.

Superman #14'ü Ivan Reis çizecek. Hikaye, farklı evrenlerdeki Superman'lerin bir araya gelmesini anlatacak.

Titans #7 ise Wally West ile Superman'in karşılaşmasını anlatacak. Her ikisi de Flashpoint öncesi evrenden oldukları için ilginç şeyler olabilir.

(Tsuchigumo) #491

Abnett reis kaleminin mürekkebini yiyeyim şunu güzel yaz be!

(Tsuchigumo) #492

Sheriff of Babylon #11

Tom King'le Mitch Gerads birlikte başka işlere de el atarlar umarım, uyumları çok iyi. Bu haftanın çizgi romanlarından (14 tane vardı pull list'imde) okumadığım sadece Doom Patrol #2 kaldı, ve Sheriff şu ana kadar haftanın en iyisi benim gözümde.

(Muhsin Bayram) #493

Sheriff'in ilk birkaç sayısı baya ağır geldiği ve o sıralar başka şeyler okuduğum için seriyi binge-read için sonraya bırakmıştım. 12. sayı sonmuş. Çıkınca hepsini tek seferde okumayı planlıyorum.

(Tsuchigumo) #494

Son 2-3 sayıdır twist üstüne twist, reveal üstüne reveal beynim patladı.

(Muhsin Bayram) #495

Nightwing #7'de Tiger başkan geri dönüyor.

(Tsuchigumo) #496

Raptor-Tiger-Midnighter üçlüsünü bir arada göreceğimize inandırmak istiyorum kendimi ama hiç gerçekçi gelmiyor. Umarım Raptor'ı full-time villain'a çevirmezler, anti-hero gibi kalır da, ileride bir gün bu team-up'ı görme şansım hâlâ var diyip kendimi avutabilirim.

(Muhsin Bayram) #497

Ben bir türlü sevemedim Raptor'u. Tiger ve Midnighter Dick ile ilk tanıştığında "it herif" havasındaydı, bu da öyle. Ancak nedense bir türlü umursayamıyorum kendisini.

(Tsuchigumo) #498

Durmadan Batman'e laf etmesinden dolayı biraz çabuk bağlandım ben Raptor'a herhalde jksfıoafıassjı

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #499

All Star Batman nasıl başladı memnun musunuz betmenciler? Gerçi rimitanın çizimleriyle ne kadar memnun olunabilir ki? :sweat:

(Muhsin Bayram) #500

All Star Batman tamamen Snyder'ın kişisel oyun alanı şu aralar. Kafasına göre bir şeyler anlatıyor. İlerde bu hikayeler bir yere bağlanırsa ortaya ilginç şeyler çıkabilir. Ama şimdilik herkese hitap eden bir seri değil.

Romita'nın çizimleri Superman çizimlerinden daha iyi. Ama yine de Romita işte. Neandartel tipi çizimleri devam ediyor.

(Emirhan) #501

Romita'nın çizimlerinden hiç hazzetmeyen biri olarak ilk 2 sayıyı çok beğenmiştim. Hatta bu seride renklendiren yüzünden midir nedir Romita'nın tarzına ısınmaya başladım. Hikayede yolda sürekli bir aksiyon halinde oldukları için Mad Max'i hatırlıyorum sık sık. Two-Face'in ana düşman olması da benim için artı bir sebep. Uzun zamandır onun başrolde olduğu bir hikaye okumadım.

(Muhsin Bayram) #502

New 52 Batman and Robin'deki Two-Face hikayesini okudun mu? N52'deki en iyi Batman hikayelerinden biriydi. Hatta All Star Batman'deki Two-Face hikayesi için bunun devamı bile diyebiliriz.

(Emirhan) #503

Batman and Robin'i birkaç hikaye dışında düzenli okumadım malesef :confused: Çok uzun sürmüyorsa bir ara bakabilirim aslında.