DC/Vertigo Haftası

(Muhsin Bayram) #504

5 sayılık bir hikaye. #23.1 ve #24-28 arası. 23.1 karaktere giriş sayısı olduğu için pas geçilebilir zira ana hikaye 24-28 arasında geçiyor. Okumanı tavsiye ederim. Bence son yıllardaki en iyi Two-Face hikayelerindendi.

(Emirhan) #505

Kenara not ettim. Teşekkürler.

(Ömer Taşkaya) #506

Hiç beğenmiyorum ben bu serinin çizimlerini.

(Tsuchigumo) #507

Böyle vurmalı kırmalı patlamalı Michael Bay filmi gibi, Batman'in tek karakter özelliğinin havalı olması olduğu bi çizgi roman okuyayım diyorsan seversin, onun dışında boş. Back-up hikayesi biraz güzel aslında ama, Duke karakterini sevmiyorsan o da boş.

(Tsuchigumo) #508

(Muhsin Bayram) #509

Batman #15'i Mitch Gerards çizecek.

(Tsuchigumo) #510

Raptor uzun süredir okuduğum hem en iyi villain hem de en iyi hero olabilir sanırım. Nightwing okumayanlar büyük şeyler kaçırıyor.

Trinity okurken Supes-Pa Kent sohbetlerinde gözlerim doldu, muhteşem gidiyor. Bakalım Ivy hikayesi nereye bağlanıvak ve mistery man'imiz kim.

(Muhsin Bayram) #511

(Muhsin Bayram) #512

Tom King Suicide Squad yazsa nasıl olur diye düşündüm durduk yere.

(Tsuchigumo) #513

Batman #9-#15 arası zaten bir nevi King'in Suicide Squad'ı olacak. Belli ki Batman hikayesi yok adamın kafasında, içinde Batman'in de olduğu ama Batman odaklı olmayan hikayeler yazacak hep Batman serisinde. I am Gotham, içinde Batman olsa da aslında King'in yarattığı yeni bi karakterin origin hikayesiydi. I am Suicide, takımı toplayan Batman olsa da, özünde King Suicide Squad yazacak osla toplamak isteyeceği takımın hikayesi olacak, The Brave & The Mold, Swamp Thing odaklı olacak, vs. vs.

(Muhsin Bayram) #514

Ben I Am Bane'i bekliyorum ya. Ne zamandır Big Guy ile ilgili bir şey görmedik. Batman #9'un başındaki Bane'li üç sayfa çok iyiydi.

(Emirhan) #515

Tom King'in Batman'i iyi güzel de, keşke Batman yerine Green Lantern yazsaydı ya.

(Muhsin Bayram) #516

King'in psikolojik yaklaşımı GL'ye ağır kaçardı bence.

(Emirhan) #517

Valla bilmiyorum Darkseid War'daki GL one-shotından beri bekliyorum yazmasını.

(Muhsin Bayram) #518

Ya tamam o hikaye çok iyiydi de, 30 sayı aynı ağırlıkta yazarsa okuyanların sayısı yarıya falan düşer herhalde. Ben her türlü okurum gerçi. :smiley:

King daha oturaklı şeyler yazmalı. Omega Men bilim kurgu olmasına rağmen karakter odaklıydı mesela. Kendisinin yazdığı Grayson sayıları da öyle.

(Tsuchigumo) #519

King'in bi Question veya Martian Manhunter serisi yazması çok güzel olur mesela.

(Merve Bilgiç) #520

Şu iki karakterin harcanması beni delirtiyor yahu. :unamused:

(Muhsin Bayram) #521

Yeni JLA kadrosunun kalan üyeleri açıklandı: Batman, Black Canary ve Lobo.

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #522

Lobo :neutral_face: Lobo'nun emir alacak olması :neutral_face:

Vixen aşkitom çok güzel çıkmış. :heart: Kendisini Animal Man'de çok sevmiştim.

(Tsuchigumo) #523

> Still no Shazam

Neyse, en azından Twat Lobo değil de normal Lobo'yu koymuşlar.