DC/Vertigo Haftası

(Ömer Taşkaya) #524

Ya gelsin şu Shazam Rebirth'e artık ya. Adamın bahsi bile geçmiyor.

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #525

Gey veya zenci olsa şimdiye çoktan çıkmıştı. :slight_smile:

(Tsuchigumo) #526

Acı ama gerçek.

(Muhsin Bayram) #527

Shazam'ın gelişi Rebirth hikayesine bağlanacak. Uygun zamanın gelmesini bekliyormuş Lord Didio.

(Tsuchigumo) #528

(Muhsin Bayram) #529

(Tsuchigumo) #530

ÜNLÜ ANTI-HERO'NUN SON HALİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI!

(Muhsin Bayram) #531

Earth 2: Society serisi 18. sayısıyla yeni bir başlangıç yapacakmış. Seriyi takip etmediğim için tam olarak nasıl bir başlangıç olacak bilmiyorum ama eski dünya siliniyor falan deniyor. Bir nevi soft-reboot olacak herhalde.

Serinin kadrosu da ilginç bu arada: Dick Grayson/Batman, Helena Wayne/Huntress, Val-Zod/Superman,Supergirl, Fury, Hawkgirl, Red Tornado ve Flash.

(Tsuchigumo) #532

Kadro aşırı ilgimi çekiyor ama, hiç New 52'nun Earth 2 lore'una bulaşasım yok. Çok arada kaldım sjfjıaasj

(Muhsin Bayram) #533

Sheriff of Babylon'un sezon finali bugün çıkıyormuş. Baştan sona okumanın vakti gelmiş.

(Merve Bilgiç) #534

Kapak muhteşem.

(Muhsin Bayram) #535

Sheriff'i bitirdim. İyi ki sezon finaline kadar beklemişim zira bir aşamadan sonra hikaye inanılmaz sürükleyici bir hal alıyor. Aydan aya bekleyemezdim herhalde.

Bu arada Aquaman öveyim azıcık. Rebirth serileri arasında istikrarlı bir şekilde çok iyi devam eden serilerden biri. En son Geoff Johns'un Aquaman'ini bu denli severek okumuştum.

(Golden Guardian of Good) #536

Batman #10
Mikel Janin.:thumbsup:Batman aynı sözleri tekrarladığından hologram sandım başta. Sonra robot olabilir mi acaba dedim? İkisi de değil gibi, normal Batman işte. İyi bir hikaye çıkabilir. Bane'i özlemişim.

Justice League #8
Hitch'e şu seriyi verenleri her hafta saygıyla anıyorum. Hep mi kaos olur arkadaş. Düşman kim, nereden geldi? Bir olay örgüsü ver. Her hafta damdan düşer gibi kestaneden uydurdukları düşmanlar yaratıp harcıyorlar. Ne çizimden ne hikayeden zerre haz almıyorum bu seride.

Superman #10
Bu neydi şimdi? Superman #7 gibi bir hava yakalanmak istedi galiba ama hiç olmamış. Damian hıyarlığa tam gaz devam. Şu sayı bir Superboy serisinde olsa yine eyvallah ama SUPERMAN yazıyorsun. Ayrıca Batman ve Superman arası güvensizlik olayı da artık hafiften baymaya başladı beni. Superman'in her hafta Batman'in ümüğüne yapışıp "Bana güvenmiyorsun! Ailemi rahat bırakın lan!" tarzı kabadayılıkları olsun, Batman'in "Buna güven olmaz aga." paranoyası olsun sıkıyor beni. Superman lan işte! Senin zibilyon kere "Benden daha iyi bir insan. Aramızdaki en iyi insan." dediğin adam yani. Ne olmuş Pre 52 ise. Ayrıca Gleason.:thumbsdown:

(Tsuchigumo) #537

Nightwing #8

Raptor'ın kendisini Batman'den daha iyi gördüğü için Nightwing'i kendisi gibi yapmayı istemesi planının işe yaramama nedeninin, Nightwing'in hem Batman'den hem de Raptor'dan daha iyi olması oluşu ve Raptor'ın Batman'den daha iyi olmama nedeninin Raptor Nightwing'i kendisi gibi yapmaya çalışırken Batman'in Nightwing'i kendisinin olmak istediği şey yapmaya çalışmış olması oluşu sanırım aynı sayının içinde olan en iyi hikaye noktaları olabilir. Seeley tek sayıda "Better Than Batman"i en sevdiğim 3. Post-New 52 hikayesinden, tüm zamanların en sevdiğim çizgi romanı haline getirebildi. Umarım Nightwing serisi böyle muhteşem olmaya devam eder, Nightwing'in sonunda kendi rogues gallery'sinin olacak olması gerçekten çok heyecan verici.

(Muhsin Bayram) #538

Doom Patrol üçüncü sayısı ile birlikte resmen güncel seriler arasındaki net favorim oldu.

(Muhsin Bayram) #539

Sheriff'in ikinci sezonu için yayınlanan teaser posteri. Tahminleri alalım.

Şu seri tek başına Vertigo'yu ayakta tutuyor yemin ediyorum.

(Tsuchigumo) #540

Harfler ODASA gibi duruyor, ki o da Office of the Deputy Assistant Secretary of the Army'nin akronimiymiş (thx google), Chris Amerika'ya dönüp de devlet için çalışmaya devam ederken olan bir olayı anlatabilir gibi geliyor.

(Muhsin Bayram) #541

Khorasan diyenler var.

(Muhsin Bayram) #542

Trinity #3'ten tablo gibi sayfalar.

(Muhsin Bayram) #543

Nightwing, Monster Men'den sonra bir yükselişe geçti. Son üç sayıdır Tim Seeley bey iyice coşturuyor.