DC/Vertigo Haftası

(Merve Bilgiç) #584

:heart_eyes: :heart_eyes:

(Tsuchigumo) #585

Batman, Nightwing, Midnighter/Apollo, Shade, muhteşem bir haftaydı bu hafta ya.

(Muhsin Bayram) #586

Batwoman serisine yol yapacak olan DC #948 & #949 sayıları için önizleme sayfaları. Bu sayıları Ben Oliver çizecek.

(Tsuchigumo) #587

(Muhsin Bayram) #588

Kamandi Challenge mini serisi için Bruce Timm'in çizdiği teaser ve yaratıcı ekipler.

(Tsuchigumo) #589

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHH

(Emirhan) #590

Bu ne deneysel çalışıp paintten mi yapmışlar bu sayıyı?

(Muhsin Bayram) #591

DKSA değil mi bu? Frank Miller'ın zirve noktasıdır.

(Tsuchigumo) #592

Ya hani ben daha iyi çizerim, iddaa ediyorum.

(Oozaru) #593

Bir de bunu basıp satıyorlar mı? JBC bassa almam mesela.

(Muhsin Bayram) #594

Eli kalem tutan herkes daha iyisini çizebilir bence. Miller'ın sorunu kalemi dahi tutamıyor olması.

(Merve Bilgiç) #595

Green Lantern sevgim sağolsun, saçma sapan okuduğum 2005-2011 yılları arasındaki seriyi yeniden okuma kararı aldım. Çok seviyorum bu dönemi. :heart_eyes:

(Bungalow Bill) #596

Fazla özgüvenden mı acaba?

(Muhsin Bayram) #597

DC Rebirth Holiday Special sayısında Tim Seeley'in yazdığı Batman/Superman hikayesi çok şeker olmuş :heart:

(Tsuchigumo) #598

(Muhsin Bayram) #599

Action Comics #976 kapağı. Spoilerlı azıcık.

(Tsuchigumo) #600

@Symphobia @Mervee Aquaman'i ilk sayıdan sonra bırakmıştım, güzel dediniz diye, hazır yazar da Abnett diyip yeniden başladım okumaya. #6 bitti şimdi ve her ne kadar well-written olsa da hikaye, HERKES APTAL GİBİ DAVRANIYOR! Aşırı sinrim bozuldu okurken, ilk 5 sayıda bi Arthur doğru düzgün hareket ediyo, #6 da ise hem o bozuyo, hem de Superman geldi, diyom tamam düzgün düşünen birisi daha geldi, yok o da salak. Atlantisliler de salak, NEMO'lar da salak, amerikan devleti de salak, bi tane akıllı yok seride. İleride düzeliyorsa karakterlerin zeka düzeyi, okumaya devam ediyim de, herkes embesil embesil iki kelime konuşmak yerine iki yumruk bi tekme pataküt nasıl da çözdüm olayı kafasında ilerliycekse filan hiç devam etmiyeyim.

Bu arada, Deathstroke'a ikinci bir şans vermem ve beğenmem üzerine, bıraktığım diğer bazı serilere de birer şans daha verme kararı verdim, SS denedim yine aşırı çöptü, Aquaman denedim işte yazdım düşüncelerim yukarıda, Green Arrow deniyeceğim, bir de Hellblazer ve All-Star Batman'in ikinci arcları başlıyınca o hikayelerle yeniden takip etmeye başlayacağım, bunlar dışında ikinci bir şans ver bence dediğiniz bi seri var mı?

Şuan takip ettiğim seriler şunlar bu arada;

Batman
Midnighter & Apollo
Nightwing
Trinity
Detective Comics
Doom Patrol
Mother Panic
Superwoman
Teen Titans
Titans
Cave Carson Has a Cybernetic Eye
Deathstroke
Future Quest
Shade, The Changing Girl
Batgirl
Blue Beetle
Superman
Wonder Woman
Action Comics

(Muhsin Bayram) #601

Şahsen Aquaman şu Superman karşılaşmasından sonra iyileşti benim için. Hatta Aquaman'in ilk 10 sayısı, Deluge arkı için bir set-up'tı.

Ek olarak: Aquaman dergisini ben şahsen Mera için okuyorum.

(Ömer Taşkaya) #602

Ya Superman'in 6.sayıdaki ziyareti kadar ben saçma sayı görmedim. Bir önceki sayıda Aquaman masumken adam kendini açıklamaya çalışırken sonraki sayıda Superman geliyor yok adam nuh diyor peygamber demiyor anlatmıyor derdini. Superman dur konuşalım diyor saçma sapan bi triplere giriyor adamı yere indiriyor. Sonra süpo karşılık veriyor Mera salağıda ordan geliyor "Nabıyon sen bilader hoooop" ayağına girip buda dalıyor aq. Zaten Superman desen Amerikanın köpeği olmuş ota boka adamı çağırıyorlar. Yani ne bilşyim saçma sapan oturup konuşacaklarına anlamsızca güç gösterisi yapıyorlar. Valla senin dediğin gibi o sayı cidden bi garipti herkes saçma triplerde falandı. Ama neyse devam et bence seri genel olarak beğeniyorum ben.

Edit : bu arada sadece Doom Patrol'u takip etmiyorum Rebirth'den pek ilgimi çekmiyor karakterler ama seri güzelmi önerirmisin ?

(Tsuchigumo) #603

Kesinlikle en iyilerden biri.